Belegost
Belegost - náhled

Belegost je česká textová adventura z dob kdy jste ještě možná ani nebyli na světě (1991).

...

Tetris Classic Recenze

Recenze | Screeny


Třebaže na první pohled tato hra mohla vypadat právě jako další Tetris klon, to není. Vlastně, to je originál! Alexei Pajitnov, "vynálezce" Tetris jak to známe dnes vrací 7 roky po originálu byl první publikovaný a přinese nám lepší, víc hlavní bohatá verze.

Toto bylo první Tetris hra která přišla s vícenásobnými herními režimy. Můžete si vybrat mezi jednotlivým hráčem, kooperativní, konkurenční, dvojitá jáma, a dokonce směřuje do hlavního módu který dovoluje vám hrát přes síť.

Moment, který vy začnete hru vy uvidíte báječné pozadí které představuje historické ruské znak nebo historické ruské stavení. Každý z těchto pozadí jsou jako kus umění a každý úroveň hry má svá vlastní. Jestli lichocení pozadí nejsou dost pro vás, byla ujištěn , že hudba je právě tak příjemný. Jak možná, že bys byl hádal do nynějška, to má ruské kořeny také.

Tam je široký okruh voleb k vaší dispozici používání které vy můžete jemně ladit cestu , která bloky spadnou, dostupný hra čas, rychlost atd ... Tak, jestli vy jste jedním z Tetris fanoušků nebo někdo to vychutnává klasické hry, tato fantastická hra by neměl být zmeškaná!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Spectrum Holobyte, Inc.

Obrazek:Tetris Classic - stáhnout

4xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo