Sink or Swim
Sink or Swim - náhled

To je veselá zábava málo hry která dala mi hezkých pár problémy předtím, než jsem mohl spustím ta poprvé. Dobře já dělám nevědět proč pro

...

Tetris Classic Recenze

Recenze | Screeny


Třebaže na první pohled tato hra mohla vypadat právě jako další Tetris klon, to není. Vlastně, to je originál! Alexei Pajitnov, "vynálezce" Tetris jak to známe dnes vrací 7 roky po originálu byl první publikovaný a přinese nám lepší, víc hlavní bohatá verze.

Toto bylo první Tetris hra která přišla s vícenásobnými herními režimy. Můžete si vybrat mezi jednotlivým hráčem, kooperativní, konkurenční, dvojitá jáma, a dokonce směřuje do hlavního módu který dovoluje vám hrát přes síť.

Moment, který vy začnete hru vy uvidíte báječné pozadí které představuje historické ruské znak nebo historické ruské stavení. Každý z těchto pozadí jsou jako kus umění a každý úroveň hry má svá vlastní. Jestli lichocení pozadí nejsou dost pro vás, byla ujištěn , že hudba je právě tak příjemný. Jak možná, že bys byl hádal do nynějška, to má ruské kořeny také.

Tam je široký okruh voleb k vaší dispozici používání které vy můžete jemně ladit cestu , která bloky spadnou, dostupný hra čas, rychlost atd ... Tak, jestli vy jste jedním z Tetris fanoušků nebo někdo to vychutnává klasické hry, tato fantastická hra by neměl být zmeškaná!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Spectrum Holobyte, Inc.

Obrazek:Tetris Classic - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo