BC Racers
BC Racers - náhled

To je kamenná doba, a milionářský playboy mlýnský kámen Rockafella uspořádává rasu kola divočejšího druhu: Vítěz dostane konečnou šupu ba

...

UMS II - Nations at War Recenze

Recenze | Screeny


UMS II: Národy za války, to je pokračování z dostihového fanouška fandy- ovo UMS (konečný Military simulant) z 1988. Já říkám to hned; dejte UMS II šanci jen jestli vy jste milovali první část. Oni přidali skoro nic v druhý, ale pojďme se soustředit na ty novinky abyste víte co aby očekávalo od pokračování.

Především, hra zůstala rovnající se - nařízenou fází pro posunující se a nastavení statusu vašich jednotek, a bojová fáze pro provádění postupně příkazových režimů modemu. Rozhraní je hůř než v prequel podle mého mínění. Bitva pokračuje podle rovnosti která byla změněná z originální UMS, tak nyní vy můžete nastavit význam každého proměnná. Nejsou žádné armádní/mapové/ návrhové pomůckyscénáře tak možnost dělání změn na bojovou rovnost scénáře je prohraný.

Ale UMS II není bojový simulant jako je jeho předchůdce. To je spíš volební simulant, kde vy můžete bojovat proti mnoha oponentů na velkých mapách. Tyto zahrnují lodě, diplomatické pozice, zvláštní náměstí ( města, přístavy, atd), dodávky, výrobní a centra odvodu. Toto dává hru nějaké aspekty panství managementu. Můžete si vybrat budovat extra opevnění pro město, dostatečně přístav, rekrutovat více vojáků nebo investovat do výrobních a body odvodu. Tam je také možnost diplomatického vítězství tak jestli vy utratíte příliš mnoho produkce podotýká na stavebních dílcích, vy budete poražen. AI Byl zvětšený v této hře, a vy můžete nyní konfigurovat jak vojáci napadnou a bránit. A velké zlepšení z UMS kde mohl bys jen vybrat si "útok odešel bok" nebo "útočné centrum".

Nové jednotky které UMS II rysy jsou lodě. Nic příliš tvůrčí o nich ačkoli; oni jako každá jiná jednotka, ale s ukazovatelem který zdá se přes moře. Tam jsou také přívodní vedení, ale od té doby, co já nemohu říct cokoli dobrý o této inovaci, já ne- neřeknu vůbec nic. Zvuky? Žádné díky. Pokud jde o grafiku, barvy jsou hezký a vítaný dodatek. Přechod z černobílý k 16 barvě EGA módu je jedním z pravdivých zlepšení UMS II.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Intergalactic Development Inc.

Obrazek:UMS II - Nations at War - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo