MegaTraveller 2 - Quest for the Ancients
MegaTraveller 2 - Quest for the Ancients - náhled

Má rád MegaTraveller: Zhodani konspirace, jeho pokračování MegaTraveller 2: Pátrání po starých národech je založen na vynikající pero ces

...

Test Drive - Triple Pack Recenze

Recenze | Screeny


Série testovací jízdy je verze pocty sportovních her automobilového závodu. Vy jste závodění proti hodinámnebo počítačovému oponentovi, na pravidelné cestě s auty, a řízení z benzinové pumpy benzinové pumpě. Je tam několik rizik: pomalá pohybující se vozidla, narážení do předmětů přírody (narážení bere vaši život), policii dávající zrychlujícím lístkům (které přidávají čas trest), a řízení přes okraj kaňonů.

Myslím, že testovací jízdu 2: Souboj je nejlepší ze tří her, a já mám tři důvody pro mou volbu: nejlepší grafika ( testovací jízda 3 užívá vektorovou grafiku, a já nenávidím brzký 90- ovo vektorové grafiky), nejlepší závodění herní uspořádání (klasický styl pocty), a testovací jízda byla nainstalovaná na mém 80286 počítači kdy já jsem byl děcko, tak to bylo velmi primitivní bycomparison s jeho aktualizovaným pokračováním.

Toto trojitý balík obsahuje:

Testujte DriveTest pohon 2: DuelTest pohon 3: Vášnivost

It také zahrnuje celé přídavné disky pro testovací jízdu 2: Souboj. Toto přidává více aut (všechny aut z testovací jízdy 1) a nová scenérie balíčků (Evropa a Kalifornie).

Problém s hrami je řízení. Je to velmi obtížný aby ovládal auto a vidět , jestli chystáte se narazit do objektů nebo ne. A hry zdají se trochu krátký kdy vy dostanete použití k řízení. Nemůžeš chránit také, tak vy musíte skončit celou hru najednou jako většina her pocty; nicméně, doplňky scenérie udělají TD2 třikrát delší než to původně byly.

Testovací jízda 2 požadavky aby byly čtené ze všech pohonů. Toto znamená, že vy musíte vložit disketu do CD a disketových jednotek jestli nejste pomocí DOSBOX.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Distinctive Software, Inc.

Obrazek:Test Drive - Triple Pack - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo