Wolfenstein: Enemy Territory
Wolfenstein: Enemy Territory - náhled

Dnes vám přinášíme, novější, ne-tolik starou, avšak freeware hru - Wolfenstein: Enemy Territory. Je to akční first-person počítačová hra z o

...

Teenage Mutant Ninja Turtles - The Arcade Gam Recenze

Recenze | Screeny


Po úspěchu první dospívající nindži monstra Turtles hry uvolnil pro NES, Konami byl rychlý aby produkoval novou hru se zelenými hrdiny. Tentokrát oni vyvinuli to pro automatické stroje. To bylo jednoduchá postranní-rolovací hra rvačky v stylu finálního boje a nindži Gaiden. Kromě toho to tento druh hry stávala se stále více populární, grafické schopnosti strojů arkády dovolila znakům dívat se jak hezký jak jeden z animovaných sérií. To udělalo hru mnohem víc reklamy a atraktivní, zvláště pro fanoušky kresby. Tam byly verze strojů který mohl podporovat dva nebo vyrovnat se k čtyřem hráčům, každé hraní s jinou hrdličkou. Hra byla uvolněná v roce 1989, ve stejném roku a pod stejným jménem jako první hrou. Protože první hra byla již portovala dalším platformám, přístavy počítačová hra měla jiná jména, jako TMNT, TMNT 2 nebo dospívající monstrum Hero Turtles, a obvykle s dialogovou titulkem počítačovou hrou. Toto způsobilo hodně zmatku od dvou jiných her měly stejná nebo podobná jména.

Právě jako v první TMNT hře, duben byl unesený a vy pokračujete záchrannou misi, později budete muset chránit třísku, a nakonec zaútočí na Technodrome sám. Většina nepřátel je nožní nindži klanu nesoucího jiné zbraně. Jiné úrovně zahrnují stavební interiéry, ulice, kanály, zbraně továrna a Technodrome. Všichni úrovně šéfové jsou znaky ze sérií kresby: Džez a Rocksteady, Baxter Stockman, nadporučík Granitor, generál Traag, Krang a nakonec drtič. Turtles může vykonávat jiné druhy útoků stlačením jen jedním akčním spínačem. Útoky mění automaticky jak vy pokračujete v udeření nepřátel vícenásobných času; hrdličky mohou také napadnout při skákání. Raphaelův a Michelangeloův útoky jsou rychleji a kratší, Donatelo- ovo útoky jsou delší a pomalejší zatímco Leonardo je někde mezi. Nicméně, ty rozdíly jsou nyní sotva důležitý, na rozdíl od v první hře. Během úrovní tam může být věci jako dopravní značení a hydrant které můžete udeřit a užívat ve vašem zájmu. Také, vy můžete vidět nějaké zábavné komentáře v jistých situacích.

DOS Verze vyšla v roce 1991 a 1992, v závislosti na vydání. Grafika jsou na standardech pro čas; všechno vypadá hezky a dokonce oříznutý- obrázky scén jsou obsažené. Rolování obrazovky je jiný, s obrazovkou-rolováním v segmentech kdy vy dosáhnete pravého okraje obrazovky. Jediná technická stinná stránka je nedostatek zvukové kulisy, co snížit dojem. Herní ovládací prvky jsou snadné a nyní vy jste schopni vykonávat všechny pohyby a skákání navíc k jen jednomu akčnímu spínači, který vyžaduje minimální přizpůsobování. Všechny úrovně a téměř všechny nepřátelé a nebezpečí z verze arkády jsou obsažená, stejně jako určený pro více hráčů volba.

Kromě hudby, tato konverze chybí něco být víc než jen krátkodobé množství veselé zábavy. Nepřátelé jsou jednající příliš jednoduše - většinu té doby vy můžete jen stát držení akční spínač a sleduje nepřátele dostávání hit. Jestli vy hrajete s tvým přítelem a může sledovat navzájem zpět, hra stává se příliš snadná. Vedle šéfů, jediný skutečné nebezpečí je nepřátelé kteří mohou střílet na vás nebo hodit jejich zbraně. Kdy oni blízko u že, oni jsou mnohem méně nebezpečný. Vy můžete vždy stále vykonávání letící kopnutí jestli vy cítíte tam jsou moc mnoho z nich kolem. Toto nedostatek výzvy dělá hru menší zábavu. Také, další rozdíl do originální verze je že tam není žádná dočasná nezranitelnost. Vy můžete dostat hit zatímco vy již trpíte dalším hitem nebo zatímco vy jste sražení. Toto může redukovat hodně vaše energie někdy, která zvyšuje tvrdost hry trochu, ale je také moc znervózňující.Toto hra jistě bude zajímavá k milencům ' zmlátit je ' hry a fanoušci hrdličky. Navzdory být snadné a opakovaný, hra je zábava dost, aby hrála několikrát, zvláště s přítelem. Teď poprvé na DOS vy můžete hrát si s hrdličkami jen soustřeďující se na mlátící nějakých nožních oslů klanu. Fanoušci sérií kresby jistě si užijí to na chvíli.

Jestli nemáte ovládací páky, oba hráči mohou využívat klávesnice. Pravá klávesová sada je Numpad a posuv vpravo jak oheň. Levá klávesová sada jsou dopisy: Q, W, E, A, D, Z, X, C a dopisní B jak oheň. Vytlačte+oheň aby skočil. Držte oheň a až do pokračujte v skákání a udeření. Tiskněte zanechejte nebo právo + nahoru + požární klíč k skočit a vykonávat letící kopnutí.

Hra je prasklý. Kdy tázaný pro heslo, jen vstoupí do nějakých /každých /žádných čtyř číslicí a potom vybrat si herní nastavení.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Image Works

Obrazek:Teenage Mutant Ninja Turtles - The Arcade Gam - stáhnout

1xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo