Laser Squad
Laser Squad - náhled

Kult předků je vyjde z módy, ale zpět v staré dobré časy vše co potřebuje pro náboženství bylo cpát vaše mrtvé příbuzné' hroby plné zbyte

...

Stars! Recenze

Recenze | Screeny


Jsem vždy A fanouškem 4X her ale vždy frustrovaný nedostatkem určené pro více hráčů her dobré jakosti kolem? Dívejte se žádný další, můj přítel. Vítejte dům.

Hvězdy! je ohromná strategická hra výhradně navržený k tomu, aby dala nejlepší určený pro více hráčů zkušenost možnou proti dalším lidem. Mechanismy hry nejsou jen detailní a vyprojektovaný, ale také dobře vyvážený, díky po částech k pomoci malý ale moc loajální hráčský základ který všimne si možných hmyzů a/nebo zneužívání a policie hry učinil oficiálním jejich automatickým hostitelem.

Loajální k (nyní moderní) ideologie 4X vesmírného herního žánru jako je pán Orionu, vy jste zvolení jak věčný vůdce planety z která dominantní rasa nějak dařila se objevit tajemství vesmírného výzkumu andcolonization. To je pak na vás vést tento objevující se závod na neplatný, a otočení tento skromný začátek na mocnou říši schopnou rozdrtit další závody v galaxii. A malý příběh je napsaný v hezkém in - game helpfile systému, vysvětlující jak galaxie tvořila a proč vy máte omezení jako je není schopen přejet hranici mapy galaxie.

Vytvořený v érě postaršího Windows 3.1, jeden z mých největších obav byly objevit neschopnosti kvůli starobylému kódování. Nejenže dělal Stars! věk báječně spolu s novým moderní OSES, ale jen trvalo mi několik sezení aby uvědomila si že to, co může být považován za slabiny mohou právě tak snadno být změněný na aktiva. Například, velikost a nedostatek vstupu v registru dovoluje vám nést hru na USB tyči a hra na nějakém /každém /žádném počítači dokud vy jste si vědom a opatrný s podvádět ochranu. Rozhraní a spartánská grafika, připomínající starý Windows 3.1 hry, jsou další dobrý příklad. Zřejmě navržený s omezením starobylého systému na mysli, oni oba vynikají v jejich účelnosti. Já musím připouštět že, v dvacátá léta nebo tak nějak hry že já jsem hrál doposud, rozhraní nikdy nedostalo v mé cestě dokonce jednou. Toto hra také nepodporuje hudbu vůbec a sotva dokonce podporuje zvukové efekty, v závislosti na verzi vy používáte. Zřejmě udělaný pro, znovu, držet velikost souboru moc malý, to dělá pomoc nakonec soustředit se na úkol po ruce při hrající. S hrou beroucí tak málo prostředků sám běžet na vašem počítači, to je také jednoduchý význam pro otevřít vašeho oblíbeného hudebního hráče aby poslouchal komponovat vy ve skutečnosti máte rád, namísto vždy poslouchání stejné nudné hudby syntetizátoru, který je problém který zamořuje hodně dalších starších her.

Protože celé herní hlavní soubory mohou být uložený na jednotlivém pružném disku, to je snadno jednoduše nést hru (a jsi na řadě) jinému 16 nebo 32bit kompatibilním počítačům a hře tam odtud (zatímco XP práce jako po másle, 64bit systémy Visty jsou notcompatible. Jestli vy nechcete pachtit se s kompatibilními nastaveními, DOSBOX může být použitý spolu s Windows 3.1 v tomto případě.). Hra jednoduše vytvoří neškodné konfigurační soubory na novém stroji ve vašem Windows implicitním adresáři tak, že to může uložit vašim konfiguračním preferencím a sériové klíči (Vistu, znovu, standardně ne vám nedovolí dělat to: vy budete potřebovat aby přepracovali vaši konfiguraci a zadat vaše sériový klíč pokaždé když vy hrajete pokud vy nejste ochotní pachtit se pro workaround). To je také zajímavé aby všimlo si, že Stars! může být běží v Unixových/Linuxových systémech (díkách WINE), a to podobná uspořádání mohou být udělaný za Macs.

Jeden aspekt hry která opravdu osvěžující aby viděla, je skutečnost, že AIS ne podvádět, bod který velmi liší se od velké většiny dalšího dobře stanoveného 4X sérií. Pro kompenzovat jejich nedostatek tvořivosti, standardní AIS jsou místo toho prefabrikované závody které byly připsané extra závodní vytvoření bodů, dělání jich mírně nadřazené. Oni jsou, nicméně ještě daleko od toho být nepřekonatelný, a jsou považovaný za, prostředním hráči (kdo zvládnutým závodním procesem vytvoření), být oba slabá a dobrá výcviková cvičení pro nováčky.

Mluvení závodního vytvoření procesu, hra bez varianty by stávala se nudným opravdu rychlé... A závodní vytvoření pomáhá hodně aby zmírnilo to. S půlí tuctu primárními rasovými vlastnostmi a další tuctů sekundárních vlastností aby zvolily, uživatelské závodní vytvoření je jaké koření věci nahoru v této hře. To je také kde pravdiví páni Stars! může svítit více mírných hráčů od té doby, co to také pokrývá ekonomické atributy závodu být vytvořené. Hodně jiné volby jsou dostupné, všechny životaschopný jejich vlastním způsobem v závislosti na hráčově zábavném stylu.

Tam je jeden aspekt hry která vyžaduje docela množství upozornění pro hráče kdo si přeje soutěží v největších hrách: čas požadoval aby dokončil standardní PBEM hru. Ve snaze poskytovat dobrý odhad času požadovaného aby investoval do dobré a vážné hry, já jsem zkoušel různé způsoby jak hrát Stars! a našel tři primární způsoby jak hrát to. První typ hry, sólový mód proti AIS v kterém vás jste váš vlastní hostitel a tak hraje ve vašem moc vlastním rytmu, má výhodu že můžete zastavit a pokračovat v hře kdykoli vy přejete si. To je doporučený mód pro začátečníky, pro to dovoluje vám obeznámit sebe s hrou před skákáním v boji proti lidským oponentům. Druhý druh hry budou souboje, hráč versus hráčská hra se žádnou diplomacií a obvykle žádnou komunikací mezi hráči. Jedna hráč hostí hru zatímco druhý hráč hraje na jeho vlastní počítači a přijímá a posílá jeho otočení k hostiteli, obvykle emailem. Takové hry mohou být dokončený v jednom sezení a obvykle vyžadovat mezi čtyřmi, osmi, a deset hodiny, v závislosti na rychlosti hry obou hráčů. A specializovaná verze soubojů, nazvaný blesková válka, může být dokonce rychlejší hraný přidáváním nějakých zvláštních pravidel aby zrychlila hru, a pak může být hraný s více hráčů bez obětování rychlosti hry.

Třetí a poslední druh hry je "normální" hra v kterém obvykle mezi čtyřmi k osmi hráčům účastní se (ale toto může jít tak nízcí tři hráči v malém nebo malém vesmíru, a až do tak vysoko, jak šestnáct hráči v obrovském vesmírunebo anycombination který tluče vaši fantazii). Z tohoto bodu na, diskuzi, diplomacii, obchodu, a spojenectví mezi hráči začíná být samozřejmost jak hra kroky, přidávání velmi k celkovému základnímu období požadovanému micromanage vašemu vlastnímu impériu. Kdy válka vybuchuje, bitvy také potřebují být plánovaný a, jak vy ukážete se jste vítězný a uchopit stále více planet, čas požadovaný aby stále udělat otočení dobré jakosti zvýší. To je v tomto režimu hry že času mohl začít být záležitost pro vážného hráče, protože to není neobvyklá nakonec hra aby potřebovala aby investovala kolem dvou hodin vašeho jednoduše času na to micromanage jsi na řadě. Pokud si přejete přidat k tomuto množství času potřebný pro diplomacii, čas potřeboval, aby povídaly si nebo diskutovat o skrz emaily o pravé strategii použít aby koordinovala vaši akci s vašimi spojenci/spojenci, výzkum potřeboval, aby ujistilo se, že všechno opravdu souhlasí s vaším plánem a možný bojový simulace že možná, že bys mohly chtít znovu ztvárnit před zařazením vaší hlavní flotilou do co může možná být sebevražedná akce... Toto malé dvě hodiny za otočení mohou snadno vyjít k osmi nebo dokonce deseti hodin za otočení. Přidejte, aby tuto skutečnost, že většinu důležitých zápasů trvají přinejmenším asi šest měsíců... A vážný hráč přející aby bojoval proti další člověk hráči potřebují aby věděli hned netopýra kde oni stojí, a kde oni přejí si aby šli versus jejich skutečný život rozvrh. Z menších her braných menšího času na to dokončit, a větší hry potenciálně schopný trvat rok, jeden by měl vybrat si jejich herní nastavení pečlivě jestli oni chtějí dokončit hru od začátku do konce.

Dohromady, Stars! je opravdu hra která byla, a je, tichý daleko před jeho časem. Zatímco strategičtí hráči neofyt budou moudrý pro začátek světlé a snadné 4X hry jako nadvláda nebo Spaceward Ho!, tvrdý strategický hráč rozhodně nalezne v této hře nejlepší která vůbec kdy mohla by být doposud udělaná v určená pro více hráčů PBEM hraní. A konečný drahokam pro ty kdo může opravdu rozumět jeho kouzlu.

Podívejte se prosím do zahrnutého textového souboru pro víc hloubkový přehled internetových prostředků k vaší dispozici.

Pro hru práci plně, to je nezbytné dodržovat pokyny detailní v souboru readme zahrnutý v downloadunebo to může také být stáhnutý odděleně od linku nahoře recenze pod "něco navíc".


Rok vydaní: 1996

Vydali: Jeff Johnson and Jeff McBride

Obrazek:Stars! - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo