Premier Manager 3
Premier Manager 3 - náhled

Útočník přináší míč k bodu, bere běh nakrátko a výstřely. Brankář skáče theright straně, ale jen daří se dotýkat se míče jeho prstem. Ned

...

Striker Recenze

Recenze | Screeny


Toto jednoduchá a legrační hra je jedním z nejstarší (jestliže ne nejstarší) DOS klony slavné rvačky. Zde, vy ovládáte vrtulník a musel zahnat cizince skrz pět misí. Vaše zbraně se skládají z děl a bomb. Buď může být použitý pro nějaký /každý /žádný cíl, bez ohledu na to být země nebo vzdušný cíl. Co vy budete užívat závisí na situaci: jestli to je před vy, střílí to, jestli to je pod vámi, zničí bombami to. Vy neomezená munice tak klidně můžete neuvolnit akční spínače. Jediné, co není neomezený je palivo, tak vy musíte zničit kanystry na rampách, které znovu naplní malé množství paliva.

Mise jsou v podstatě stejný: vy letíte nad krajinou s různými nepřáteli a musíte dosáhnout konce krajiny. Tam budete mít jiné úkoly v závislosti na misijním cíli. Nic moc, ale to je hezké přidat toto jak změna na stále létání a střílení. Můžete si vybrat ze čtyř úrovní potíže. Oni liší se v čísle a požárním poměru nepřátel, množství bodů požadovaných pro extra život, a první vzhled nepřátelských druhů. Jestli vy vybraná úroveň nováčka, první mise bude mít žádné letící cíle. První dva druhy letících nepřátel budou přítomen ve druhé misi, a nový typ začne objevení s každou následující misí. Jestliže zvolíte nějaká /každá /žádná pilněji úroveň, několik prvních nepřítomností jistých nepřátelských druhů jsou skákat. Tam jsou pouze několik málo jiných druhů, ale začít můžete hrát nováčka nebo prostřední vyrovnat k dostat obeznámený s nepřáteli. Přirozeně, kdy vy tlučete všechny pět misí, hra začíná přes, ale pokračuje v zvýšení úrovně potíže. Tam je jeden další zajímavý význačný rys který může být velmi užitečný někdy: vaše bomby mohou zničit nepřítele kulky. Toto pravděpodobně ovlivňovat vaši preferenci směrem k výškám v útočníkovi.

Jestli vy jste hráli rvačku, Sopwith nebo možná obhájce než vy jste na důvěrně známé zemi. Pokud se vám líbí tyto druhy her pak útočníka jistě pobaví vás po nějakou dobu, a to může také být moc vyzývavému. Pár krátkých nápěvů na PC reproduktory jsou přítomen, a grafika jistě by mohla být lepší dokonce pro 1985. Nicméně, tyto druhy her opravdu nepotřebují aby spoléhaly se na vzhled. Jestli vy můžete vzít technické části, tato stará hra je si jist veselou zábavu na chvíli.

Užívej kurzorové klíče k pohybovat vaší helikoptérou, SPACE pro děla, a X pro bomby. Vy můžete vždy předefinujete klíče. Čtěte STRIKER.DOC pro více instrukcí.

Vy budete potřebovat aby měli vaše Dosbox cykly stanovené nízkou pro tuto hru aby dosahovala hratelnou rychlost. Někde pod 1000 by měl pracovat dobře.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Derek Williams

Obrazek:Striker - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo