Return to Ringworld
Return to Ringworld - náhled

Díky vám zničující válka byla vyhnula se, bohužel namísto stávající se hrdinou, vy jste štvaní jak psanec. Patriarcha popíral být zapojen

...

Stickybear Town Builder Recenze

Recenze | Screeny


Lepivý medvědí městský stavitel je hra kde vy můžete budovat město. Vy vyberete si různá místa (různá stavení jako jsou obytná domy nebo letiště) a umístí je na zpočátku prázdné mapě; tato místa automaticky jsou spojená s cestami. Potom co vy skončíte vaše město, vy můžete dělat dvě aktivity. Jeden z nich je dojet do různých míst. Hra říká vám kde by měla bys šla a kdy vy dostanete se tam, vy dostanete 40 body a nový cíl. Vy řídíte do té doby, než vy vyčerpáte palivo. Druhá hra hledá ztracené klíče - tam jsou 12 sady jich a vy máte kompas které říká vám jaké směr klíče jsou.

Je to všechno? Bohužel ano. Hra má moc málo aktivit - jen 2 (3 jestli vy spočítáte město stavení) a všichni z nich stávat se nudným velmi rychle. Toto hra jistě nebude má mnoho fanoušků mezi dospělými lidmi, ale to je rozkošná hra vhodný pro děti. Zvláště ti to by ne- ještě rozumět složitosti nechává říct SimCity 2000.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Optimum Resource

Obrazek:Stickybear Town Builder - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo