Dig It
Dig It - náhled

Kopá to! je arkáda platforma vytvořený pixelem Painters v roce 1996.

Vy jste kopaní Kewl, nový prospektor dvojitý kopal farmu. Jed

...

Sky Shark Recenze

Recenze | Screeny


To je pták! To je letadlo! To je... uh, dobře, ano to je letadlo... ale to je víc než to... To je žralok oblohy! Taito představuje další arkádu k PC remake.

V Sky žralokovi vy střežíte oblohy ve vašem moc vlastním stíhacím letounu, vybavený neomezenými řízenými střelami a několik bomb. Vy můžete sbírat moci-ups po cestě, zvýšit vaši letadlovou palebnou sílu bojovníka, a přidat další bomby. Kontrola je přes klávesnici, ovládací páka nebo myš  já jsem jen hrál použití myš - a nabízí dva hráče, střídání otáčí.

Vy bojujete s velkými různými druhy nepřátelských letadel, většinou obou --letadel, tanků se zbraňovými věžičkami a další málo překvapení po cestě. Grafika opravdu ubere z hry, ale uváží skutečnost, že to je 1988 hra. Nebyl tam žádný zvuk že já jsem slyšel používání VDMSOUND, a DOSBOX by nepracovalo pro mě použití standardních nastavení.

Dokonce účetnictví pro věk hry, Sky žralok je víc tuňák než žralok. To je malý download, tak můžete chtít zkusit to po dobu pěti minut, jednoduše tak vy můžete říct , že vy jste hráli to. Jinak, já mám nějaký čerstvě natřeno že můžete chtít sledovat suchý!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Taito Corporation

Obrazek:Sky Shark - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo