Rogue - The Adventure Game
Rogue - The Adventure Game - náhled

Tulák - Adventure hra je hra která každý by měla hrát nejméně jednou. Tulák je víc než klasika. Tulák je kus historie.

Hra je nast

...

Stationfall Recenze

Recenze | Screeny


' It bylo pět let od vašeho planetfall na Resida. Vaše hrdinství v ledaže odsouzeném světě mělo za následek velkou propagaci, ale váš život tupý scrubwork byl nahrazený životem tupého papírování. Dnes vy najdete sebe uprostřed administrativního bludiště paluby Twelve na typicky vzrušujícím úkolu: naléhavá případ mise do kosmické stanice gamy 777 - G 59/59 Sector Alpha - Mu - 79 zvednout zásobu žádosti o hvězdnatou záležitost hlídky regulace černých formy Binders Request formy forem ...* výňatek z otevření Stationfall autorskoprávní Infocom 1987.

A tak začíná Stationfall, druhý dobrodružství v dvou části sériích které začínaly Planetfall. Série prakticky hraje v reálném čase protože jak pět lety uplynulý v příběhu čtyřech letech uplynulých mezi Infocom- ovo vydáními Planetfall a Stationfall. Vy byste nevěděli to, ačkoli, protože Stationfall má stejný pocit a odvolat se že tolik jste milovali o Planetfall. Obecně pokračování má těžké čas žití až k originálu a Stationfall nemusí být docela tak dobrý jako Planetfall byl, ale jestliže to není to je dost zatraceně blízký. Stationfall má stejné hlavní charakteristiky jak Planetfall měl. To má stejný důmyslný, často ďábelský, někdy hloupý, ale vždy rozumné hádanky inventáře. To má stejný typ nastavení se stejný hrozící osudový tkaní přes vaši existenci.

Možná jestli je tam kritika že byl bych pro Stationfall to by byl že to je, ve skutečnosti, příliš moc stejný jako to, co my zkušený v Planetfall. Pokud ano moc času ne - uplynulý mezi vydáními dvou her já bych harfy na , že trochu více ale kdy vy máte čtyři roky aby předvídaly další kapitolu předpokládám, že vy můžete vyjít dobře z být pravé k originálu bez přinášení moc ofanything nový pro zkušenost. Já jsem byl ok s tím a já podezřívám vy budete moc.

Můžeš hrát Stationfall bez toho, mít první zkušený Planetfall? Jistě. Ty bys? Pravděpodobně ne. Důvod, proč já řeknu, že je protože Planetfall dělal lepší práci vyvíjení znaků které jsou běžné oba příběhy. Kdybych měl hraný Stationfall první já jsem nemusel užít si to tak moc protože já bych neznal tak moc o mně, hlavní charakteristikanebo Floyd, můj nejdražší robotický přítel. Ó!, já ne - jsem nezmínil se o tom že ne? FLOYD ŽIJE!!! Ano, Floyd, dětský-mající úmysl robot je zpět.Na rozdíl od Planetfall, nicméně tam je přinejmenším malá interakce s dalšími znaky v této hře. Tak co kdyby oni jsou roboty. Přinejmenším oni mohou provozovat konverzaci. Nebo mohou oni?

To je těžké popisovat příběh v buď jeden z těchto dvou her bez kazící se něco pro hráče protože hlavní důraz v hrající hře je aby objevil příběh. Kdy vy začnete nemáte záchytné bod co se děje. Ale, jak vy čtete články, poznámky a texty které vy objevíte na staniční gamě, příběh se rozvine a vy objevíte že znovu vy jste přistáli sebe nic netušící v hromadě vy víte co. To je opravdu vše, co mohu říct o tom.

V tomto dni a věk plně užívání si textových dobrodružství osmdesátých lét je získaná chuť. Někteří lidé milují je (jako já) a někteří nedostanou atrakci. Ten prý, jestli vy jste získali chuť vy budete vychutnávat tuto hru. Po tom všem, to je víc stejné Steve Meretzky dobroty která má manifestující se sebe skrz svět hraní. V textové dobrodružné souvislosti hraní, Stationfall zaslouží si čtyři z pěti hvězd.

Dostupný pro download jsou technický předpis který dá text dobrodružný newbies rychlý průběh cyklu na to, jak Infocom textová dobrodružství pracují. Zkušení hráči nemusí obtěžovat. Také dostupný jsou mapa staniční gamy a modrotisků každého z úrovní na stanici. Nakonec, vy můžete také stáhnout kopie různých forem které je přednesen v hře. Mapy a modrotisky jsou vhodné ale ne povinný. Formy jsou potřebné k tomu, projít nějakou dost chytrou ochranu proti kopírování na začátku hry.

Tam je jen jeden soubor v herním archivu který je stáhnutý. To soubor (STATIONF.DAT) může být otevřené a hrané použití Winfrotz Interpreter. Winfrotz bude řídit vaše ušetřené hry a vám dovolit přizpůsobit rozhraní vašemu většímu pohodlí.To může být stáhnutý z ' programovat - ův část Abandonia websajtu.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Infocom

Obrazek:Stationfall - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo