Turrican II - The Final Fight
Turrican II - The Final Fight - náhled

Turrican II:Finální boj je jedním z největšího platformního-založeného výstřelu je povýšenec- ovo já jsem vůbec kdy hrál. To bylo první v

...

Aces Over Europe Recenze

Recenze | Screeny


Esa přes Evropu je třetí a nejlepší hra v sériích es, která také zahrnují rudého barona a esa Pacifiku. AOE je také nejlepší hra v sériích z hlediska grafiky, nabídka Gouraud zastínění a vyššího rozlišovacího módu.

Esa série her byly v podstatě Dynamix/Sierrská odpověď na LucasArts' tajné zbraně Luftwaffeových sérií. Ačkoli já jsem nikdy hrál SWOTL, já LOVED série es, zvláště es přes Evropu.

Předpoklad této hry je že vy jste pilot létání z jednoho USA vojskové letectvo nebo RAF ve druhé světové válce. Vy můžete hrát hru v kariérovém módu, v kterém vás dostanete náhodné mise jako jsou záchytní pumoví útočníci, zamíchání jak vaše letiště je napadené nebo bombardovací V2 raketové stránky. Příležitostně, jak válka postupy, vy dostanete se do vletět historickou bitvu. Jestli vy děláte dobře, vy vyhrajete medaile které vy se můžete dívat na ve vašem profilu.Jestli vy necítíte se jako ryjící do volebního módu, je tam mnoho - ův pick - up - ův misí vy můžete letět. Například, můžete si vybrat rvačce psů slavné eso z nějaký /každý /žádný ze tří vzdušných sil v hře, a vy můžete míchat a rovnat se letadlům. Vy můžete, například, mít německého stíhacího eso letícího ztřeštěnce, zatímco vy napadnete jemu ve Focke-Wulfovi. A to přinese mi k letadlům. Tam jsou dvacet jiná letadla, všechno s jinou letovou charakteristikou a kokpitem grafikou.

Kdy tato hra vyšla v roce 1993, stupeň zaostřený byl vynikající. Zřejmě to vypadá velmi datovaný právě teď, se žádnými strukturou mapami a většinou jen Gouraud zastíněnými mnohoúhelníky, ale to stále hraje velmi dobře. To není realistický také, ale oni dělali nejlepší mohli by na hardwaru dostupné zpět pak (většinou 386/486 počítače bez 3D akcelerátorů). Tam jsou výpadky, oslnění, a každé letectvo má jedinečnou letovou charakteristiku, ale to je asi to. Tam jsou různá nastavení potíže také, dovolující vám přizpůsobit hru aby byl trochu víc realistický (umožňují munici/palivu aby vyběhlo a pro vaše zbraně aby mačkaly).

Pokud se vám líbí letové simulace, opravdu neměly bys minout tohoto průkopníka. To je škoda báječná 220 - page příručka (ahh to byla dny!) nemohl být zahrnutý , ale já věřím, že by jsem měl obnosit moje snímací zařízení.

Původně, tato hra byla moc obtížná aby dostala pracování na většině systémů, protože to mělo legrační požadavky na paměť. Ačkoli box říká 4Mb RAM, to také vyžaduje přes 600Kb volného konvenční paměti a 1Mb rozšířená pamět, které byla obtížné aby měla kdy DOS požadované ovladače myši, vyrovnávací paměť programy, TWO CD-ROM ovladače, EMM386, a tak dále Většina počítačů potřebovaly zaváděcí disk dostat to pracování. Vděčně, to pracuje bez povyku v DOSBOX 0.61 nebo nahoře pod Windows XP! To také běží slušně hladce na rychlých počítačích (navzdory všem 3D grafikám) s DOSBOX daly se do vysokého množství CPU cykly.

Práce na Windows XP s DOSBOX 0.61 nebo nad a Windows 95 v DOS módu (ale moc obtížný aby dostal pracování bez zaváděcího disku).


Rok vydaní: 1993

Vydali: Dynamix

Obrazek:Aces Over Europe - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo