Star Wars Chess
Star Wars Chess - náhled

Radujete se všechno vy kdo ví co TIE kandiduje za v TIE bojovníkovi!

Radovat se vy ten playeth šachová partie, pro ne déle musí od

...

Snoopy and Peanuts Recenze

Recenze | Screeny


Nyní první věci, které opravdu překvapili, že mě bylo použití Video grafická karty (nebo prostě daná VGA grafika). Hra byla udělaná již v roce 1989 a VGA byla stále velice nová. Mimo kurz vy můžete také vybrat CGA nebo EGA grafiku (ale oni nejsou že hezký). Tam jsou také dvě přednastavené klávesové mapy vy dostanete se do užívat a nezapomeň prostor - také užitečný pro opouštějící ulici a chodící do jiných domů), nebo jednoduše užívat ovládací páku.

Tam není moc zvuku ačkoli (bohužel). Ale myslím si to by bylo příliš mnoho pro takovou velikost drobné zvěře s takovou ohromnou grafikou.

Jak vy pravděpodobně jste hádali, vy hrajete Snoopy. On je líbezný bágl vlastněný Charlie Brownem (každého favoritem volným). Vy dostanete se do setkat se s Charlie a zbytkem gangu ve vašem pátrání po Linusově' přikrývce.

Hra je docela jednoduchá. Vy potřebujete aby zvedli jisté věci a přinést je doprava osoba aby mohla pokročit. Tam nejsou žádné skutečné nápovědy pokud se týče co přinést ke komu, ale opravdu to není to obtížný. Vy jen potřebujete nějakou trpělivost a vy dostanete to. A kdy já říkám trpělivost, opravdu myslím to vážně. Vy budete posouvat se kolem opravdu pomalí.

Dobře, hra má nad průměrem grafika pro jeho čas a to je třetí osoba dobrodružná hra (která je docela dobrá také), ale pro nedostatek nápověd pokud se týče co vy byste měl dělat a pro pomalost pohybu (který opravdu může dostat obtížný), ne tomention strašný značku zvuk kdy Snoopy skáče, to neudělá - dostává skutečné dobré známky - mohu vám říci to.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Edge, The

Obrazek:Snoopy and Peanuts - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo