Berušky
Berušky - náhled

Hra principielně vychází z prastaré logické hříčky Sokoban, což je hra, kterou dnes většina mladších hráčů už vůbec nezná.

...

Frogger Recenze

Recenze | Screeny


Jsem si jit, že vy všechno víte toto málo návykového titulu. Hra byla jednoduchá. Vy jste žába (z toho důvodu titulní Frogger) a vy potřebujete aby dostali se do vašeho úkrytu. Pro dělat to vy potřebujete aby přešli ulici a řeka.

Přejít ulici prostředky se vyhnout stává se běh přes posunujícími se vozidly. Překonat překážky znamená, že vy potřebujete aby poskakovali z hrdliček, žurnály aby mohly dosáhnout bezpečného útočiště na druhé straně. Jestli je tam let uvnitř vy dostanete další skóre, ale jestli je tam vlk uvnitř vy dostanete jezení.

Jestli vy udeřili cokoli ( zeď nebo auto) vy zemřete. Jestli vy zůstáváte na hrdličkách pro příliš dlouho ponoří a vy se utopíte stejnou věc jestli vy jednoduše naskočíte vodu). Vy jste zřejmě ne-plovoucí žába. Vy můžete nicméně sbírat málo žab na stromových žurnály. To může dokonce dostat vás extra život.

Jednou všichni prázdný prostor na druhé straně jsou naplněný, vy budete přecházet k další úrovni. Auta jsou rychlejší, tam jsou krokodýlové plavání v řece (pečlivý nenaskočit něčí ústa) a později vůbec kdy červi zdají se, to honit vy všude. Tak hodně štěstí stává se přístupovou úroveň 6.

Nápěv v pozadí je právě tak návykový jak hra, ale ovládací prvky jsou cizí.Vy máte A/Z pohybovat nahoru a dolů a ' / ' pohybovat levý a pravý. Teď je čas nakonec mít nějakou veselou zábavu!

Vy potřebujete aby zpomalili DOSBOX dolů k pod 200 cykly aby mohly hrát.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Konami Corporation

Obrazek:Frogger - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo