Dizzy - Magicland
Dizzy - Magicland - náhled

, které I je trochu zmatená pokud jde o to kdy Codemasters ve skutečnosti udělal těmto málo hry, ale řekl bych že to jsem byl udělaný kol

...

Sid & Als Incredible Toons Recenze

Recenze | Screeny


Neuvěřitelný Toons je třetí hra v neuvěřitelných Machine sériích, a to následuje stejné směrnice: vyřešte hádanku stavením stroj z jiných objektů.

Jak možná, že bys byl hádal z jména, tento čas tam je celkové téma k hře: kresby. Všechno vypadá více kresby, nějaký části bytost více kresby než jiní ( malý muž běh na šlapacím mlýně který jen běží jestli on dostává jídlo, například) a " znaky" dívají se a akt víc jako znaky kresby. Základní hra na kočku a na myš z originálu nyní chová se víc jako Tom a Jerry; tepání navzájem, těsnění jejich úst s jídlem, stává se hitový kovadlinami a tak dále.

Není moc co říct o této hře, opravdu: jestli vy jste hráli některý z dalších neuvěřitelných Machine her, již máte hraný tento také. Je tam mnoho více objektů tohoto času, ačkoli, a - ův cartoonish chování znaků dělá udělat nové stroje a popletou zajímavější, tak to je přinejmenším trochu víc originál než některý z dalších pokračování.

Tam jsou sto jiných hádanek pro řešit, dělený na čtyři potíže, a přes sedmdesát jiných "přístrojů". Někteří jsou stejní, někteří jsou noví. A ano, vy můžete stále udělat vaše vlastní hádanky nebo jen budovat náhodné výmysly.

Rozhodující faktor je, jestli vy jste tvrdý fanoušek sérií nebo vy jako hry hádanky, pak pokračují a zkusit to. Jen ne očekávat, že to je moc průkopnické.

Jestli vy běžíte na XP nebo staršínebo vy víte, jak udělat tyto věci pracovat, vy můžete střídavě stáhnout verzi Windows z něčeho navíc to bylo poskytnutou báječnou. To je dost bezmála taková verze, ale to běží na Windows a má hot - seat otáčecí-založený určený pro více hráčů.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Dynamix

Obrazek:Sid & Als Incredible Toons - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo