Krustys Fun House
Krustys Fun House - náhled

Krusty- ovo panoptikum je hra založený na populárních TELEVIZNÍCH SERIÁLECH Simpsonovi od Matt Groening. Zpět v 90s, kdy přehlídka byla v

...

Shuttle Recenze

Recenze | Screeny


Shuttle je moc realistická simulace raketoplánu, určený pro hráče který chce velkou výzvu.

Hra: 4/5

Shuttle jsou jedním z nejvíce nejtvrdší simulace já jsem vůbec kdy hrál a jsem si jist, že mnoho lidí budu souhlasit se mnou. Váš nechystat se dostat žádný kde v této simulaci pokud vy nebudete číst příručku (kterou vy můžete stáhnout v následech).

Věci, které dělají raketoplán tvrdý je tam je tolik knoflíků a vypínače aby mazaly se s, stisknout špatný jeden a raketoplán může vyhodit.

Ale jakmile vy přijdete na kloub tomu raketoplánu je docela legrační simulace, mise v rozsahu od přistání raketoplánu opravující Hubbleova vesmírného teleskopu.

Zvuk: 3/5 tam jsou pouze několik málo zvuku v Shuttle ale to je simulace která nepotřebuje hodně zvuku.

Grafika: 4/5 grafika docela dobrý pro 1992 ale trochu neurčitý, také tam je části aby dívaly se na jak tam jsou kamery všude po Shuttle.

Odvetná hodnota: 4/5

řekl bych to má dobrou hodnotu opakování protože jeden vypuštění může zabral pět hodin (reálných času) třebaže vy můžete zrychlit to pokud si přejete.

Celkově: 5/5 zatímco Shuttle je moc tvrdá hra to je také velice veselá zábava a vzdělávací také, to není každého typ hry ale dát tomu dobrá zkouška a vidět jestli to chcete.

Mrkněte také na tento herný portál


Rok vydaní: 1992

Vydali: Vektor Graphics, Ltd.

Obrazek:Shuttle - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo