BattleTech - The Crescent Hawks Inception
BattleTech - The Crescent Hawks Inception - náhled

Battletech - Crescent Hawk- ovo začátek (CHI) je první mnoha počítačových her nastavit v Battletech vesmíru. Založený na Battletech peru-

...

Sensible Soccer - European Champions 92-93 Ed Recenze

Recenze | Screeny


If vy přišli sem hledající realistický fotbalový sim, klidně můžete vrátit :) rozumný fotbal je simplistní, přece však daří se poskytovat hodně veselé zábavy. Osobně, nikdy nejsem nebyl tvrdý fanoušek této hry, ale já jsem měl mnoho přátel kteří hráli to stále! Oni dokonce odvážili se nazývající to nejlepší fotbalový zápas vůbec kdy!

Toto hra získala docela kus popularita, musím připouštět. To je hodně uspořádaný jak nějaký /každý /žádný fotbalový zápas je. To nabízí jiné zábavné režimy, v rozsahu od přátelský k turnaji k mistrovstvím světa. Tam jsou četné týmy aby hrály si s (vy můžete pravděpodobně číst jména ze screenshot). Hra sám je viděný z ptačí perspektivy.

Jedna věc absolutně já jsem nenáviděl o to byla hráčská kontrola. To bylo nemožné téměř jít dovnitř víc než 2 směry bez prohrávající míče. Toto základním způsobem míní že jakmile vy vstoupíte posession míče, vy můžete jít přímo, pak například jste odešli, a jestli vy zkusíte jdoucí přímý znovu, míč bude pravděpodobně jen zajímat se mimo. Jo, já vím, to je hloupý, ale s mnoha úsilím, vy pravděpodobně zvládnete tuto techniku jak moji přátelé dělali :)

hra je moc rychlý odměřený a, věří mě, vy budete potřebovat rychlý ohnutý zpět aby hráli to úspěšně. Grafika jsou dost zábavná, a zvuk je standard. Nic velkolepý z této hry, tak to zaslouží si značku z 3 za to, že je veselá zábava, ale s mnoha rysy chybění. Nicméně, to může dostat docela návykový tak dávat si pozor :)

běh instaluje.exe konfigurovat vaše ovládací prvky ( neprosí instalovat vaši hru, protože nemůžeš), a provozovaný rozumný.exe začít hru.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Sensible Software, Ltd.

Obrazek:Sensible Soccer - European Champions 92-93 Ed - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo