Suburban Commando
Suburban Commando - náhled

Vzpomínáte si na filmové předměstské komando s Christopher Lloydem? Vy víte, že, profesor ze zpět do budoucnosti filmy, soudce ve Who Fra

...

S.C.Out Recenze

Recenze | Screeny


[předmluva: bohužel, tam jsou nějaký hry že já jen nemám příručku pro. Já jsem učil se hrát je pokusem a omylem, tak vy můžete také. Já se omlouvám že tato recenze nebude má zadní příběh pokud jde o to, proč vy vyzvídáte o planetě, ale hra je ještě veselá zábava v každém případě.]

S.C.OUT tak je pojmenovány, já musím předpokládat, protože vy jste pročesáte planetu vy havarujete jste přistáli na. S.C.OUT je akční- hra hádanky, kde vy máte za úkol s dokončením stejného cíle na každém úrovni - foukání nahoru - ův robotické tváře ' - při zahnání nepřátel a řešících stále více obtížných překážek v udělá to.

Já vím, já vím!Vy říkáte ' co!?přímo o právě teď. Já nedávám vinu Vám. Nechejte mě vysvětlit to ve víc jednoduchých smluvních podmínkách. Vy ovládáte vozidlo ( skaut), který má ložný prostor omezený na nesoucí jednotlivou položku.Pro dokončit úroveň musíte nést vejčitou bombu k specifické herní dlaždici která jen náhodou je cyborgvypadající - ův tvář.jednou bomba je na místě, musíte pak střílet předcházející, před --umístěná zbraň v bombě aby explodovala to.

Pro vykonat tento úkol, který vy užíváte moc přímá přední řízení:šípy klíče k pohybovat jak očekávaný, prostor překážka k střílet, a - ův dostat ' klíč, který já jsem definoval jak ' X.volby jsou poskytnutý předefinovat klíče v jakýkoliv módě, kterou vy chcete. A ovládací páka je podporovaný, ale ne myš.Zvuky jsou přítomen a oni dělají práce hezky, ale tam není žádná hudba během skutečné herní hry, jen krátký ' vy jste vyhráli ' píseň potom co vy skončíte úroveň.

Tam jsou nějaký titbí že byste měli rozumět aby redukovali vaše zklamání. Znovu, vy můžete jen nést jednotlivou položku najednou, tak to je užívaný v mnoha hádankách. Musíš se naučit co nést a kdy. Například, musíte snížit bombu aby zvedla klíč který bude otevře zámek který je blokující vás cestu, pak vrátíte a zvednout bombu.

Vaše zbraň může jen střílet jednotlivou raketu najednou, a musíte nosit raketu, význam musíte snížit bombu aby zvednout jeden. Navíc, vy můžete jen střílet v směru raketa čelí kdy vy vezmete to! Jestli překážka vy potřebujete aby odstranili je na sever od vás, musíte najít raketu která čelí severu a nést to.

Je tam mnoho zvláštních náměstí a položky, a nemohu obsahovat je všechny ven docela upřímně bez hrající úplně každý vyrovnat k zajistit já bych viděl je všechny. Vy jste velká kluk (nebo dívka), tak vy můžete vyřešit je jestli chcete.Jeden příklad je malé náměstí vyleptaný na základě toho, že předpokládá, že je - ův stínítko monitoru ' nebo nějaké takové.Kdy vy přejedete to, vaše vozidlo ' zmrazí ' krátce a vy můžete pohybovat pohledem kolem úrovně pro zákeřný vrchol toho, co leží před námi.

S.C.OUT je zajímavá hra s jednoduchými koncepty, ale komplexní hádanky. Vděčně, hra užívá heslový systém který dovoluje vám pokračovat v poslední hádance vy ne - dokončili. Tam jsou nějaké problémy (viz níže), ale hra má cenu pohledu jak vy ne- nenajdete to v mnoha jiných míst.

VDMSOUND nepracovat vůbec. DOSBOX provozovat START program tak vy můžete sledovat krátký do, ale pak to přeruší . Musíte spustit GAME k ve skutečnosti hrát. Já jsem měl grafiku vstávat zpacká a hru zamčenou. Já ještě neurčit jestli nižší cykly opraví toto.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Kalisto Entertainment SA

Obrazek:S.C.Out - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo