Test Drive
Test Drive - náhled

Test Drive 1 je první z celkem tří dilů legendární série automobilových závodů.

...

Ruckus Poker Recenze

Recenze | Screeny


"co je všechny kravály o?" to je o hádat se poker! OK, dobře možná ne. Hádat se poker je zajímavý málo hry pokeru, jen pro výběr počítačových hráčů. To připomene mi Sierrské Hoyleovy série kartových her. Z grafiky to vypadá takto bylo předchůdce nebo oni jen nemělo stejný umělecký rozpočet.

Grafika není hrozná, ale oni jsou trochu byt, s výjimkou Marny a Luu. Různé druhy her pokeru budou držet vás jevící zájem na chvíli, zvláště jestli poker je vaše věc. AI Zdál se rozumný pro kartovou hru. Chrlící $100 zvýšení ne - nenutila a automatická rýha počítačem, který nějaký sýrovitý hry pokeru volají AI.

Jeden zajímavý význačný rys je že každý z dvou znaků protějších vy zobrazíte příležitostný "myšlený balon" s nějakým typem zprávy, v rozsahu od rozkošná vousaté.

Hádejte se poker nemusí být mající cenu dělající velký povyk nad, ale to je pevná kartová hra který můžete hrát kdy chlapi jsou mimo městonebo nemá peníze aby hrály skutečné lidi!

Snižte soubory do složky. Běžte CBS16.BAT, který zdá se, že bude pracovat, třebaže můžete být schopný jen běžet POKER.EXE.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Villa Crespo Software

Obrazek:Ruckus Poker - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo