Kick Off 3
Kick Off 3 - náhled

Zahájit v 3 byl ohromný fotbalový zápas zpět v dny ty jsi byl udělané. To bylo první, kdo dát hráče možnost kopání míč v osmi jiných směr

...

Romance of the Three Kingdoms II Recenze

Recenze | Screeny


Kdokoliv obeznámený s KOEI reckognize společností jak vývojář brilantní řad počítačů romance ThreeKingdoms, která později zrodil Kessen série pro Playstation. To je druhá hra v sériích, a je jen plný akce.

Hra je založen na soupeření mezi Liuem Bei a Cao Cao, dvě vedoucí postavy v starověké Číně. Ale... Jako obyčejně s KOEI hrami, nemusíte hrát jednu z těchto, a být volný pro vybrat si mezi 12 jinými vůdci. Každý z těchto má jinou výchozí polohu a generály. A jestli vy máte nějaké přátele kolem hry podporuje až do 12 hráčů v určený pro více hráčů-mód.

Hudba je jako obyčejně moc půvabný k uchu, a stejný je grafika... jen na oko. Předmět hry je aby vybojoval celou Čínu, a s 11 rivaly toto není snadný úkol. A dobrý tip budou aby začal dělat svazků hned. A jestli vy jdete do války, užívat několik generálů, a dělit vaši armádu do seperate skupin. Romance ze tří Kingdoms II užívá moc hezký útočný význačný rys volal současně útok, což znamená, že několik vojáků mohou napadnout najednou. A každá jednotka může napadnout jednou s podporou dalších vojáků, tak jestli vy máte nepřítele obklopeného čtyřmi vojáky, vy dostanete pokřikování celkem 16 útoky (4x4). Vy také máte přístup ke kouzlu, které může opravdu točit přílivy bitvy jestli užívané správně.

Dohromady to je vynikající strategická hra, s vynikajícími bitvami-ovládacími prvky a opravdu velkolepým politickým systémem. S volbami jako špatná propaganda, uplácení, atentáty, svazky, a samozřejmě bojuje mezi vůdci. Jestli vůdce odmítá aby bojoval s mužem muži, on bude považovaný za zbabělce, a některý z jeho mužů uprchnou. Hra je jen perfektní, a muset mít.

Hra podporuje určený pro více hráčů až do 12 hráčů.


Rok vydaní: 1990

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Romance of the Three Kingdoms II - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo