Arnhem
Arnhem - náhled

We aktuálně nemáme recenzi forthis hry. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Realms Recenze

Recenze | Screeny


Oblasti je strategická hra od Graftgold Ltd. To neobsahuje hodně děje, a dialogový titulek "jen ujistí se, že to je vaše" narážky na to dost jasně. Vítězství války a skvělý bitvy bude váš primární a jediný cíl.

Hráč převezme velení nad jedním národem a potřebuje aby vybojoval všechno "oblasti". Musíte se starat o několika měst k vaší dispozici. Oni jsou vaše středy ekonomiky. Tak jak jsou jediný zdroj zlata, oni jsou často napadení, tak uvnitř jich vy budete potřebovat aby rekrutovali a cvičit armády. Zrno je potřebný jak jídlo, zdi pro zastavující se síly které ležely obležení a zemi jak životní prostor. Všechno tento materiál stojí tak musíte stále sledovat vaši pokladnici. Lidé, kteří jsou hladový, v churavosti nebo v obležení inklinuje k bouřit se, a vy nepotřebujete více nepřátel, vy?

Taktiky na bojišti jsou moc důležitý aspekt oblastí. Tam jsou tuny possiblities! Účtujte vaši kavalérii ve formaci trojúhelníku, bránit v lince válečného šiku nebo zaskočíte nepřátelské jednotky aby jste mohli rozdrtit je zezadu. Prostředí a zaútočení na nějakou /každou /žádnou danou jednotku z mnoha směrů najednou snižuje to je morálka a v důsledku změní to na snadný aby zabil maso.

Odvod také hraje klíčovou roli v cestě k vítězství. Vy máte povoleno rozhodnout se jaké vybavení vaše armády ponesou. Kdyby nosí těžký pancíř, velký štít a kladivo nebo možná jediné kormidlo s pomocí latiny a meče? Vy rozhodnete se (a platit samozřejmě). Nezaplacení válečníci inklinují k dezertovat.

Bohužel hra podporuje jen adlib a Rolandovu zvukovou kartu. PC reproduktorové pípnutí dělá totálně žádnou atmosféru. Grafika dívá se no dobře, ačkoli oni nedělají hodně dojmu.

Oblasti daly těžký vliv na trénovaný a dobře vybavil armádami. To je veselá zábava aby vytvořila několik silných legií. Na druhé straně AI v bitvách neuspokojove zdaleka. Zatímco newbies možná má několik problémy vítězná šarvátka, zkušení taktici budou zabíjet nepřítele použití menších sil. Počítač často dělá opravdu hloupé chyby jako odcházející jednotky postavení ještě při účtující zbytku v hráčských vojácích.

Dohromady, tato hra nabízí moc zatímco v bojujícím módu a dokonce nejvíce náročný zemřít tvrdé taktiky budou potěšené. Běda!, špatný AI a zjednodušený ekonomika může odstoupit hráče. Má ty cenu doporučení se pokud vám líbí velké bitvy, ale jestli vy dáváte přednost emipire ovládání taktikám, můžete být nespokojený. Tak já hodnotím to 3.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Graftgold Ltd.

Obrazek:Realms - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo