Hat Trick
Hat Trick - náhled

Už jste někdy snili o vyhodnocovací klobouku-triku? Pro být úžasný útočník který může obejít brankáře třikrát v jedné hře? Dobře, za pomo

...

Rampage Recenze

Recenze | Screeny


Who nemá sledovaný nějaký starý film hrůzy v kterém monstru (obvykle obrovská ještěrce nebo obrovská opice) zničí nějaké panoráma velkoměsta, a myslel PROČ BY MĚL HE má celou veselou zábavu?

Dobře, díky ActiVision MŮŽE nyní splnit tyto sny o váš, být, že oni ničení stavení, zabíjení vojáků, zdrcující úder helikoptéry, krokování na autech nebo kradení žen.

Ale, jestli chcete zůstat na živu na chvíli tam jsou nějaká rada měl bys poslouchat. Především zjistit nějaký z vašich přátel aby hráli hru s vámi. Vy máte mnohem větší šanci na přežívající jestli vy pracujete společně. Jen dávat si pozor kde vy jste pořádní. Vy budete zranit tvé přátele jestli vy udeřili je. Také prosit vyhnout se útokům udělaným vojáky a helikoptéry jak tyto mohou rozbít nějaký zmatek starosty na vašem tělu! Tak jíst je všechny! To je pravda, jíst je. Vy vrátíte nějaký vašeho života tímto způsobem, ale ženy jsou nejlepší. Také měl bys být si vědomý položek skrytých v staveních. Možná, že bys mohl najít nějaký život, ale můžete také najít nějaké výbušniny nebo elektrické přístroje. Jedna věc měl bys prosit vyhnout je spadne mrakodrapy. Jestli vy vidíte kouř dole, měl bys vyskočit ze stavení předtím, než to zhroutí se.

Tam není něco jiného v tom, opravdu. Jděte ven a oklestit oba město a vaši klávesnici!


Rok vydaní: 1988

Vydali: Bally Midway

Obrazek:Rampage - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo