Shufflepuck Cafe
Shufflepuck Cafe - náhled

Kdy já jsem byl 12 let starý, od mého otce soused koupil Apple II. Záda pak, já jsem nebyl moc ohromený monochrómem (a maličký) zobrazit

...

Rags to Riches - The Financial Market Simulat Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste dostali peníze vaším rodiči (Bohem žehnat jejich dávající srdcím) se kterým můžete otevřít vaši moc vlastní kancelář a začít vydělat na burzovní trh. To záleží na tobě nyní udělat tolik peněz, jak možný v nejkratším možném čase!

Hadry do Riches je 1993 simulace trhu cenných papírů. Vyznačuje se dva scénáře: 1929 krach na burze scénář, a běžné události v dnešním ekonomickém scénáři. Vy můžete hrát ve třech jiných režimech potíže, a může také vybrat až do čtyř počítačových oponentů (třebaže vy nepotřebujete žádný aby hráli).

Bez ohledu na herní typ, který vy vyberete si, vy začnete ve vaší kanceláři a potřeba aby najala lidi aby pracovali pro vás. Jedna organizační pracovník vy opravdu potřeba je váš "důlní běžec", jak on je tím, kdo ve skutečnosti kupuje a prodává akcie pro vás. Bez něj, nemůžeš dělat cokoli.

Pro najmout lidi, vy potřebujete telefonovat do J.A.R. (vy můžete také telefonovat nějakým jiným lidem, jako vaši lidé zpět domanebo darovat do místního sirotčince) a vybrat zaměstnance vy chcete najmout. Každý zaměstnanec vás bude stát jistý peněžní obnos, tak myslet dvakrát před nájmem něho/jí. Kdy vy máte dost peněz vy můžete dokonce najmout dost asistentů dělat všechny vaši práci pro vás, tak vy ne- nebudete potřebovat stále sledovat ceny.

Přirozeně vy můžete mít víc pak jednoho osoby pracování v určité pozice, zvláště od zaměstnanců má omezení množství práce oni mohou dělat.

Hlavní obchod se uskutečňuje zatímco newyorský trh cenných papírů je otevřený, ale tam jsou jisté věci vy můžete dělat dokonce vně toho. Ujistěte se, aby měli tak moc informací jak je to možné předtím než vy jednáte.

Tam jsou také nějaké události které připomenout vám že nemůžeš strávit každý den od úsvitu šeru ve vaší kanceláři (jako je placení žijících cen vaší rodiny), tak obchod je příjem který musí zabezpečit vás také. To není jen peníze vy můžete volně prohrát na špatných investicích. Vy můžete také jít ven kancelářské dveře aby poobědvaly (a stýkat se v naději na dostávající užitečný tip), šlo do nákupního střediska (kde vy můžete utratit vaše peníze na přibližně cokoli), šel do novinového stánku a dostat poslední obchodní novinkynebo jednoduše hlavu homeearly, zavírání vaší kanceláře dolů na den.

Pro více informací o hře sámnebo podrobnostech o jistých částech z toho, měl bys provozovat START.SPUSTITELNÝ SOUBOR nebo přinejmenším čte START.TXT (stejný text, odlišný formát).

Co překvapilo mě o hře byla jeho grafika: Nastavení dává dva možné režimy, VGA a Super VGA mód. Jsem byl zklamaný docela , že VGA mód jen podpory 16 barvy a byly v nižším rozlišení, zatímco Super VGA podporuje 256 barevnou grafiku vysokých rozlišení (to je přednastavený grafický režim). Zvuky (nebo spíše, nedostatek jich) není nic působivý, ale po pravdě řečeno já jsem nebyl schopný nastavit SoundBlasterův zvuk (jen Adlib).

Ale pak znovu, obchod simulace není hra která nutně vyžaduje ohromný zvuk a vizuální efekty. Dohromady, to je pevná hra mající cenu hraní a myslím si vy strávit docela nějaké čas dělání ten první miliarda předtím než vy dosáhnete třicetiletý, tak vy můžete jít na odpočinek mladý (och, jen kdyby skutečný život byl že jednoduchý).


Rok vydaní: 1993

Vydali: Interplay Entertainment Corp.

Obrazek:Rags to Riches - The Financial Market Simulat - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo