All Dogs Go To Heaven
All Dogs Go To Heaven - náhled

V roce 1989 animovaný film titulem všechno Dogs jede do Heavenu byl udělaného. Pro všechny kdo mohl nemít viděný to, tady je krátké spikn

...

Qix Recenze

Recenze | Screeny


Arkáda zde my dále ! Qix je jeden z těch opravdu pravých klasik arkády. Vaše práce je aby tvrdila zvláštní procento obrazovky kreslením mnohoúhelníků. Jednou váš mnohoúhelník je tažený to bude naplněný malebným vzorem a vy jste vypnutí pro další část. Ale co by bylo A hra být bez darebáků? Pro udělat vaši práci hodně pilněji, tam jsou jiskry posun na vašich tažených linkách které bude okamžitě zabít vás kdy oni dostanou vás. Hlavní protivník, ačkoli, je barva-styx to obletuje obrazovku. Jestli on dotýká se vás nebo vašich neúplných mnohoúhelníků, oni budou přímo zničení. Dobrá zpráva: Není žádné časové omezení. Špatné zprávy: Po specifických množství času dvou dalších jiskrách se objeví a komplikovat vaši práci.

V prvních dvou úrovních vy jednoduše potřebujete aby tvrdili 65% obrazovky a vy jste udělaní. V úrovni tři vy budete čelit dvěma styx což dělá život moc pilněji...

Váš hráč je řízený s kurzorovými klávesami. Pro udělat konec něčemu stisknout volné místo společně s kurzovou klávesou vy rád začít kreslení. Pak vy máte dvě volby. Uvolněte vesmírný klíč k udělat rychlý pohyb s menšími body nebo neuvolníte volné místo a vy uděláte pomalý pohyb ale dostat mnohem víc bodů. Dát si pozor, zbytek hry drží tu měřit vzdálenost kroky.Když chcete udělat moc velký mnohoúhelník vy nejlepší držíte kurzorový klíč k opačnému směru vašeho aktuálního pohybu aby dělal vás lemovat ' nerozbitný ' . Malá jiskra zdá se a kreslí vaši linku v šedé barvě. Teď nic může ublížit Vám v té části vaší struktury, ale kdy vy uvolníte protější kurzová klávesu příliš pozdě vaše vlastní jiskra zabije vás.

Grafika Qix jsou v pořádku pro 1989. Vy můžete hrát to v docela malebném EGA grafickém režimu.Pro retro milence - ův nastavení.netopýr je obsažený v herních souborech. S tímto volbou spuštěním vy můžete přepnout grafiku rovným CGA a zvukům k vnitřnímu mluvčímu.

Toto klasika je nejlepší hraný na DOSBOX - vychutnávat! Já bych opravdu bych viděl rád váš highscores poslaný ve fóru!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Taito America Corporation

Obrazek:Qix - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo