Shadow President
Shadow President - náhled

If jste si vůbec kdy sledované zprávy, vy pravděpodobně jste viděli zprávu zahrnující prezidenta Spojených států. Možná, že on na výlet n

...

Star Trek - The Promethean Prophecy Recenze

Recenze | Screeny


Star cesta uváděla premiéru v televizi v roce 1966 a skončilo, že to je krátké počáteční provozované tři roky později. Nicméně toto není konec zdaleka, žádný pro přehlídku nebo pro hry jež by brzo následovat. Někdy na začátku 70- ovo neoprávněná hra byla napsaná pro hru na sálovém počítači, první dlouhé řady her založených na sériích. V roce 1986 Simon & Schuster, Inc . uvolněná jejich velice první Star hra cesty, interaktivní dobrodružství které mnoho lidí považuje za jedno z nejlepších v licencovaném produktu. "hvězdná cesta: Promethean proroctví" obsazuje vás jak kapitán Starship Enterprise. Jak hra začíná, že vy zkoumáte nepovolené oblasti prostoru jen být napadený momenty později neznámou entitou. Jednou bitva končí musíte odvést týmový conisting sebe, Spockůva, Dr. McCoy a lodní xenoethnologist poručík. Dimas planetě Prometheusovi Four při hledání vhodného potravinového zdroje nahrazení pro vaši poškozenou loď. Co vy brzo objevíte že vy nejste sám na tomto světě.

Ti, kdo jsou obeznámení s hrami jako je Zork bude schopen skočit pravý v. Rozhraní je čisté a funkce, sestávající se z dvou panelů; horní kde text zdá se a nižší panel kde vy napíšete vaše příkazy. Herní tlumočník práce dobře, dovolující vám psát prosté anglické příkazy jako jsou "Spock, zvednout fázovač" nebo "Kiss Uhura". Já jsem byl našel spiknutí za účelem být velmi dobře psaný a navzdory nedostatku grafiky brzo vy najdete sebe hluboce zatažený do příběhu. Fanoušci přehlídky bude šťastný, že najít že vaši spolunámořníci jsou v plném znaku, z logických poznámek vašeho prvního důstojníka k sarkastickým odpovědím udělaným jemu Dr. McCoy. Simon & Schuster uvolnil pokračování nazvanou Kobayashia alternativu o rok později, a zatímco velmi dobrá hra sám já věřím Prometheanovi proroctví bylo víc příjemný dvou.

Propuštění na jednotlivý 5.25" disketa, hra zahrnula hezkou knihu obsahující povídku aby dostala vás jste začali na vašem dobrodružství, základní herní instrukce, a laminátová uživatelská příručka. Celkově moc hezký balíček pro čas v kterém ten byl udělaný. Hra také byla k dispozici pro Apple II, Atari a starší kapitán linie domácích počítačů. Všimněte si, že já jsem nebyl schopný vytvořit pravdivý disk obraz kvůli nějakému druhu kopírovacího ochranného systému kde datová část disku byl nečitelná DOS. Kopie v tomto archivu byl upravená tak, že to bude běžet ze žádného umístění, ale je si jistý, že číst zahrnuté upozornění pro důležité instrukce.

Jestli vy vychutnáváte textová dobrodružství nebo je jen Star cesta rozdmýchat já vysoce doporučuji tuto hru. Být doporučený ačkoli, mnoho z hádanek může vzít docela nějaký čas na to vyřešit. Ke mně to je jeden z věcí které udělat tuto ohromnou hru, ale pro více bázlivých kapitánů vy může si přát hledat Google pro walkthru. Samozřejmě to bere hodně veselá zábava z hry tak stráví nějaký čas a vyzkoušet ten váš vlastní. Ujistěte se, že zeptat se Spock pro radu jestli vy nejste si jistý co dělat dál. Vychutnávejte!

"prostor, finální hranice. Toto jsou ztracené cestopisy Starship Enterprise..."


Rok vydaní: 1986

Vydali: TRANS Fiction Systems

Obrazek:Star Trek - The Promethean Prophecy - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo