Tetris
Tetris - náhled

Tetris je jedna z nejúspěšnějších a nejznámnějších her, která se proslavila po celém světe nejen svou původní verzí z roku 1985, ale i desít

...

Pyramids of Egypt Recenze

Recenze | Screeny


Předtím, než já říkám vám něco o hře já musím mluvit o vývojáři. Jeho jméno je John Romero. On udělal několik drobných zvěří (většinou v konkurenci s jeho nejlepšími přítelem nyní) a nějakými DŮLEŽITÝMI ZÁPASY. Nejznámější hra pana Romero byl DOOM (kde vy slyšíte ho mluvit obráceně v poslední úroveň:jestli chcete vyhrajete hru. Vy musíte zabít mě. John Romero') nebo Wolfenstein 3D. Znalý toto dělá nás očekávat dobrou a návykovou hru pak ...Pyramidy Egypta ' s příběh je řečený v několika větách:Vy jste ' Mike průzkumník ' kdo přijde k egyptským pyramidám aby kradly nebo možná vybírat pro muzeum) všechny diamanty každého z 100 komor. Pro chránit poklady ze zlodějů, místnosti jsou hlídané smrtelnými hady kteří zabít jedním soustem. To je to.

Vy pohybujete naším hrdinou s kurzorovými klávesami.Kdy - ův smrtelný had ' jde vaši cestu vy potřebujete aby dostali váš plyn a rozdělat oheň který zabije nepřítele. (udělat to tlačícím prostorem - ale dávat si pozor musíte mít zeď k jihu východní nebo jižní západ vás!). Kdy vy vyčerpáte zásobu plynu, další plechovky budou třít se jestli vy jste šťastní dost. Po sbírání všech drahokamů tajné dveře zdá se a vede vás k další místnosti (kde normálně vy musíte očekávat ještě víc hadů). Vy jste také odměnění s extra životem. Jakmile vy jste zabili se vy můžete vidět kus pana Romeros humor. Vy nejste jen mrtví jako v dalších hrách. Ne, vy zemřete plný utrpení, krvácení a křičení (jestli reproduktorová pípnutí mohou být nazvaný křičení?!).

Zvuk a grafika jsou ... errm, řekněme OK pro 1989 kdy tato hra byla uvolněná. Několik pípnutí z vnitřního mluvčího (nebo napodobeného mluvčího v DOSBOX) a CGA grafice s, vlastně, skoro žádnými detaily. Ale grafika a zvuk není co tato hra dělá dobrou hru. To je jednoduchost! Vy nemusíte číst 300 stránky ruční aby hrály tuto hru a to je veselou zábavu. Jen prozkoumá pyramida a prosit dostat nové vysoké skóre. Fantastický! 5 z 5 bodů pro mě! Další důkaz , že ohromná hra s 100 (!) úrovně potřeby menší disk-prostor než ty screenshot na abandonia. =;o)


Rok vydaní: 1989

Vydali: Ideas From the Deep

Obrazek:Pyramids of Egypt - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo