Games - Summer Edition, The
Games - Summer Edition, The - náhled

Epyx byl známý jejich vynikajícími sportovními hrami (většinou olympiádami). Tady je ještě další jejich sportovních her. Tentokrát zařizu

...

Prophecy 1 - The Viking Child Recenze

Recenze | Screeny


Život mohl by být tak snadný pro malého vikingského Briana. Ale jednoho dne, když jeho pán poslal jemu zjistit byliny zatímco zlý boží Lokiův ničí vesnici on žije v a uvězňuje Brianovu celou rodinu. Nicméně, věštec bohů předpovídali že náš mladý hrdina jednou bude ohromný vikingský vůdce a tak on jede na hledání aby zachránilo jeho rodinu a obnovit mír v problémových zemích.

Brianovy dobrodružství vezmou ho do mnoha nebezpečných míst v Odinově světě. On putuje skrz tmavé labyrinty, temné lesy a dokonce procházejí pyramidu. On setká se s mnoha nepřátel a zlý kreatury a bude muset bojovat proti osmi učňům tmavého panského Lokia. Naštěstí Brian setká se s přátelskými obchodníky na jeho hledání které prodá zbraně a kouzelné položky z jejich obchodů v jeskyních a domech všude v zemi. I když tyto položky mohou pomoci našemu hrdinovi na jeho hledání on stále potřebuje použít všechno jeho schopnosti aby mohly zachránit jeho milovaní lidé kdo je rozptýlený někde v šestnácti magických zemích které potřebují být navštívené.

Kdy hledání dosahuje jeho finále, Brian čelí Lokiovi samotnému. Loki potřebuje být zbitý navždy tak , že zlý syn ohromného Odina už nikdy nebude schopen přinést ničení a smrti magické zemi. Po uspět, proroctví je naplněný a bohové odmění málo Briana. Viking's dětská rodina je sjednocený znovu - šťastný konec.

Toto skok a provozovaný hra je veselá zábava! Dobře, my jsme slyšeli příběhy takto tři miliardu času předtím ale Brian je opravdu líbezný protagonista který opravdu potřebuje vaši pomoc. (If vy nepomáháte jemu on dokonce neby nepohyboval...) skočí vaše cesta z vyrovnat k rovný, sbírat mince, najít skryté obchody, odhalit nepřátele (které jsou někdy skrytí) dokončit vaše úkoly a skok a běží ještě víc... - kódy úrovněmi které jsou poskytnutý během hry, vy můžete spustit znovu v jiných místech - pro ty, kdo nezahrájí celé to v jednom sezení.

Grafika jsou rozkošná! My nemáme jak plynulá animace jak my máme v Prince Persie ale Brian je zábavný hoch. Křičení (přinejmenším on vypadá jako by to) kdy on spadává někde a vždy vůle prozkoumat zbytek úrovně s úsměvem v jeho obličeji. Vy ovládáte ho s kurzorovými klávesami. Vezměte vstup aby vstoupil do obchodu a tiskový prostor aby vybral vaše zvláštní zbraně. Pro střílet zvláštní zbraňové použití pokles-šíp. (který je velice špatný klíč pro to, protože při chtějící pohybovat Brianem vy hit tento klíč čas od času omylem, tak možná, že vy budete chtít měnit ovládací prvky použitím zařizování.exe).

Zvuk je výborně ! Bohužel GameTek zapomněl aby podporoval zvukovou kartu ale jestli vy vezmete MPU401+MT32 kombinaci jak zvuk-zdroj budete mít moc hezkou zvukovou kulisu která hodit se dokonale do této hry!

Buďte přítelem tohoto žánru já mohu jen doporučovat aby hrál tuto hru! Není tam nic promeškání s výjimkou zvukových efektů a ovládací prvky jsou docela dobré. Já dávám příděl 4 hvězd pro tuto hru kterou nějak (a já nasadím si nevědět proč) ne - neudělal svá cestu do nebe chvojí.

Užívací DOSBOX rychlostí něčeho kolem 1500 cykluje.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Imagitec Design

Obrazek:Prophecy 1 - The Viking Child - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo