Beneath a Steel Sky
Beneath a Steel Sky - náhled

Pod A Steel Sky (BASS) je nastavený v po-apokalyptické Austrálii kde vy jste sirotek žití s kmenem v pustinách - ův mezera ' kdy helikopt

...

Powermonger Recenze

Recenze | Screeny


Petr Molyneux... Hmm, to je docela udivující, jaký běžná věc jmenuje jeho rodiče dali mu. Kdyby měli známý, že jejich syn by získal téměř božský status mezi návrháře počítačové hry později v jeho životě, pravděpodobně byli by mysleli si o víc vhodném jménu.Proč já užívám termín ' božský ' ? Dobře, jestli vy přijdete s takový otázka, vy zdá se být příležitostný hráč, protože nějaký /každý /žádný tvrdý hráč okamžitě vědět o čem mluvím. Nic ve zlém, ačkoli - Petr Molyneux je jednoduše bůh, proto. I když jeho jméno ne- zvoní zvon, hry on je odpovědný za, design-moudrý, bude jistě dělat. Lidnatý, družstvo, hlídač žaláře a čerň & bílá jsou pouze několik málo slavný jeden mající cenu zmiňování se o...a samozřejmě: Powermonger!

Skokan volské produkty uvolnily tuto hru v roce 1992 pro PC, Amiga a Atari ST. To bylo jedno z prvních produktů aby nabízely real - time strategické hře a určený pro více hráčů podpoře. Jako téměř všechny hry Petr Molynex byl odpovědný za, Powermonger nechá vás vzít roli vrchního velitele s úkolem vedení vašich lidí skrz bohatě falešný svět aby mohl získat kontrolu nad konkurenčními stranami.

Vaše bývalé království bylo zničené enormním zemětřesením, zesílení vy a váš přežívající spolu - lidi aby opustili tuto zdevastovanou zemi. Tak vy vypluli a cestovat oceán aby hledal nový domov. Po týdnech, vy daříte se přistát na pobřeží neprozkoumaného území, které zdá se moc slibování, protože to je bohaté na přírodu a obrovské v jeho rozsazích - ale bohužel vy nejste sám tam!

Nový svět, který vy jste přijeli do je křížovaný do 195 teritorií, která vy musíte vybojovat po jednom do té doby, než vy můžete tvrdit sebe krále tohoto impéria. Tam jsou tři další kmeny proti které vy musíte soutěžit - žluté, červený a modrý kmen, zatímco vy vedete bílý kmen. Vy začnete každou mapu s omezeným počtem stoupenců a vy musíte přikázat vaše lidi pečlivě a moudrý k tomu, aby udělal je silný dost, aby odolali všem výzvám vy budete čelit. Musíte vybojovat další osídlení, dostat nové muže a dodávat je s jídlem a zbraněmi, tak oni jsou vybavení aby posloužili vám dobře. Potom co vy jste přinesli 2/3 obyvatelstva aktuálního teritoria pod vaší kontrolou, vy efektivně ovládáte tomu. Pak vy můžete pohybovat k další jedněm a tak dále.

Rozhraní se skládá z několika elementů které nechat tě sledovat svět, který vy hrajete v a manipulovat lidi, které vy ovládáte. Nalevo část obrazovky, tam je přehledová mapa, ve kterém aktuální oblast je zobrazený. Toto mapa nechá vás rolovat přes zemi a přes mapové ikony přímo nad to, vy kloub specifické detaily jako jsou topografie, jídlo nebo osídlení. Hlavní část rozhraní je reprezentovaný detailem mapou, kde akce se uskutečňuje. Toto mapa je přítomen v 3D perspektivě, která může být okrouhlé a zvětšené palec/ven použití červených šípů nalevo. Knoflíky pod detail mapa jsou užíván pro dávat příkazy vašim lidem, nastavit váš politický postoj a dostat se do herní/nabídky souboru. Vy ovládáte hru hlavně myší, ale tam jsou také nějaké horké klávesy vy můžete použít navíc.

Powermonger nabízí žijící svět, který je prezentovány moc detailní a různorodý. Mapy mají jejich vlastní, jedinečný zjev. Příroda a zeměpisný aspekty byly zkonstruované s mnoha elementy, včetně hor, letadel, řek, lesů, zvířat, cest a různých velikostí osídlení. Každý jednotlivec má domov a zaměstnání, a vy můžete sledovat jak oni ovlivňují se podle jejich daných úkolů. Cokoli je hezky animovaný aby přidal moc realistický dotek hře - dokonce obdobím jsou falešní, a ovlivňovat tok života v nějaký repects.

Ale samozřejmě, krásná scenérie je jen základ pro co je braný místa v tom. Nejdůležitější pro hru jsou nařízení, že vy přidělíte vaše stoupence. Vaše spektrum příkazu může být oddělený do čtyř kategorií: pohyb, jídlo, vynálezy a strategických akcí. Pohybové objednávky nechají tě distribuovat vaše lidi do určité lokality, potravinové objednávky nechat je sbírat nebo dodávka potravin nějaký místům kde to je nedostatkový, zatímco vynález objednávek říká vaše stoupence aby vyvinuli položky jako jsou zbraně nebo lodi, toequip tyto položky nebo snížit je. Strategické objednávky nicméně jsou složitější. Kromě volby aby přikázala vaše vojáky pro útok na nepřátelských osídleních, vy dostanete možnost špehovat je první nebo - jestli chcete zkusit víc pokojné alternativy - navrhnout spolek a obchod. Důležitý parametr pro většinu těchto akcí je jak vy nastavili vaši pozici (já jsem zmínil se o této volbě brzo v této recenzi). Pozice může být nastavený v třech jiných úrovních: pasivní, normální a agresivní. Záležet na tom, co pozice byla vybraná, výsledek nějaké /každé /žádné interakce jako je vynález, bitvy, obchod nebo spolek je ovlivněný. Například, agresivní kapitán vezme žádné vězně v bitvě, zatímco pasivní jeden prosí zachytit a rekrutovat tak mnoho předmětů jak je to možné. S vynálezy, agresivní pozice vede k vývoji zbraní, jako jsou děla, meče nebo přídě, zatímco pasivní pozice bude mít hrnce, pluhy nebo lodi smyšlené. Tak vy vidíte, nastavení pozice jsou základní faktor pro vaši strategii. Pokud jde o kapitány, tyto jsou tím, kdo pracuje jako pod-vůdci pro vaše lidi. Kdy vy začátek nové hry, tam je jen jeden kapitán ve vašem příkazu, ale jak vy postupujete mapu a vybojovat nová osídlení, tam budou víc kapitánové kteří vyhovět vám. Oni budou zobrazený jak čísla postávající kolem na malou vzdálenost mapa. Každý z jich může být přiřazený jiným úkolům, tak zatímco jeden kapitán má jeho lidi vynalézající něco, další může přikázat jejich stoupence aby sbírali jídlo nebo zaútočit na nepřítele.

Teď, když já mám nadějně jsem dal vám užitečný přehled na nejdůležitějších aspektech a funkci v hře, já budu pokračovat navrhujícími technickými problémy Powermonger nabízí.

Jak Powermonger je moc hluboká hra, poskytující mnoho způsobů jak rozvíjet strategii, si všimnete brzo, které jeho hru může být extrémně návykové. Vy můžete doslova zopakovat mapy navždy a stále dostávat zábavnou hodnotu od nich. Bohužel, tam není žádná potíž vyrovnat k tomu, být nastavený pro hra, ale po mít hraný tom několikrát vy získáte pocit kvůli tomu, co procesy a taktiky jsou nezbytné k umožnit dobrý přístup na výzvě.

Obecně, zacházení této hry je dost pohodlný. Rozhraní je naservírován jasně a tam není žádné rušivé menuety aby obtěžovaly se. VGA Grafika jsou hezky dělaná a uspokojit kvůli četným a milým detailům, třebaže grafický elementy inklinují k zdály se relativně pixel. Tak někdy, to může je těžké identifikovat jasně co se děje na detailu mapě kdy vy nejste zvětšující v důkladně, ale jakmile vy jste zvykli si na menší detaily v grafice, to bude v pořádku, ačkoli. Vy můžete vychutnávat hudbu jen během spouštěcí obrazovky, zbytek hry je pouze synchronizovaný digitálními zvukovými efekty. Tyto jsou docela dobře dělaný, ale možná, že bys mohl chtít vypnout je po chvilce od té doby, co oni inklinovali k stát se trochu otravný, v závislosti na vaší chuti. Vy dostanete možnost šetřit hře kdykoli vy chcete, a v případě, že hraní proti počítači opravdu neodpovídá vašim potřebám cítit se svobodný aby vyzvalo lidského oponenta, také přes modem nebo spojováním dva počítači přímo použitím serialports. Pro vaši potřebu, příručka pro tuto hru je k dispozici pro download, také, tak jestli měl bys setkat se s nějakými /každými /žádnými problémy vy můžete použít to pro řešení problémů. Přinejmenším v technických zájmech, tam nejspíš nebude žádný, pro hru pracuje velmi dobrý s Dosbox.

Nakonec, je čas rekapitulovat můj názor na Powermonger. Třebaže tato hra stárla trochu, já mohu jasně pamatovat si kolik veselé zábavy to hrálo to zpět pak, na mém Amigaovi. Nejprve, já jsem bál se že má očekávání byla stanovená vyšší než hra budou schopný aby uspokojila, pro já jsem nevěděl o kvalitě PC verze do nynějška. Důvodem proč já dám hře jen 4 je protože myslím si , že grafické detaily (na mapách) jsou někdy malé hrubý a nadto byl bych milovaný aby poslouchal nějakou in - game hudbu a o něco lepší zvukové efekty.

Ale nechat mě ujistit vás, Powermonger stále je milník strategické historie počítačové hry. Je to velmi vyprojektovaný, nabízí komplex a návykovou hra a uváže na řetěz vy k obrazovce dlouho. To má zaručené! Hráči kteří mají již měli spojení s lidnatý nebo mega-Lo - Mania, kteří je spíše podobní v struktuře, jistě budou milovat tento. I když ještě nikdy nejsi ne jsi slyšel o těch hrách, Powermonger je strategická zkušenost vy ne- budete litovat, kromě vás minete to! Děkuji vám, Petr Molyneux!Jestli já jsem byl váš otec, byl bych pojmenovaný vy ' pán ' jak sekunda pre - name :)


Rok vydaní: 1992

Vydali: Bullfrog Productions, Ltd.

Obrazek:Powermonger - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo