Spellcasting 101 - Sorcerers get all the Girl
Spellcasting 101 - Sorcerers get all the Girl - náhled

LEGEND

herní vývojový tým za tímto hrou je nazývaný LEGEND, a hlava pracovní skupiny byla Bob Bates, nezávislý programátor Infocom

...

Battle City Recenze

Recenze | Screeny


Tato velmi známá akční oldschoolovka, kterou má na svědomí společnost Nintendo Family Computer, se stala po 25 letech své existence leagendou svého žánru a inspirací pro herní vývojáře, kteří se postarali o nejeden remake.

Je možno hrát buď singleplayer, nebo o poznání zábavnější multiplayer na jednom PC / konzoli. Vaším úkolem tentokrát bude ochránit orlici a zničit všechna nepřátelská vozidla, respektive bitevní tanky.

Během ničení okolí a terminace nepřátel se po mapě objevují různé power-upy zkrášlující průběh hry. Váš tank vydrží jen jednu střelu, některé nepřátelské jsou však poněkud tvrdším oříškem. Cizí střeli lze naštěstí zničit vlastními a tak není obtížnost příliš vysoká.

Grafické zpracování, stejně jako ozvučení je na tehdejší dobu spíše průměrné, ačkoliv grafika je barvitá a vcelku dostačující.

Někdy je však situace poněkud nepřehledná a pod hustým porostem přijdete o život snadno. Hra si udržuje tempo, bitevní vřavu a jiste jste si u ní užili / užijete spoustu zábavy.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Namco / Nintendo Family Computer

Obrazek:Battle City - stáhnout

90xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal paddy