Grandmaster Chess
Grandmaster Chess - náhled

A klasický šachová partie potřebuje už ne pak 2 barvy (černobílý) a dokonce tyto nejsou tak docela považovaný za barvy. Ještě tato hra uv

...

PGA Tour Golf Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem vždy byl jsem byl fascinovaný hrou golfu, ale musím připouštět, já nejsem velmi dobrý na to (třebaže já jsem jen zkoušel to dvakrát v skutečném životě). Myslím si to je jedním z důvodem proč já miluji počítačové golfové hry tolik. Oni představují myslící část golfové hry (volby klubů, míření, vypočítavý síly...) a ne fyzický část (jak dobře vy ve skutečnosti provedete výstřel).

PGA golfový Tours (ne to není válečná hra ve skutečnosti nazvaný služební turnus Zálivu) je jedním z nejlepších příkladů 90- ovo počítačových golfových her.

Grafika jsou moc hezká a zvuky prosí napodobit pocit golfových hřišť (s výjimkou proklínání já zaslechnutý kdy míč padl do lapač písku). Ovládací prvky jsou docela jednoduché. Vy vyberete klub, pak míří a stlačením prostorem, který vy vyberete moc a směr ve kterém míč bude točit (vy ví, jak tvrdý to je střílet přímý).

Pak vy jste ukázaný kurs a vy uvidíte kde míč přistál. Jestli to je dlouhý jeden, vy dostanete hezký obrácený úhel míče přistání (které je opravdu působivé) a kdy vy nakonec dostat míč v díře, vy jste mohli dokonce dostat opakování z toho. Tam rozhodně bude blízký nahoru díry, jednou míče jde dosti blízko. A moc hezký význačný rys je také možnost dostat konfiguraci terénu, tak vy můžete vidět celé výkyvy nahoru a dolů, tak vy ne- nedostanete překvapený jestli míč náhle z kterého se vyjíždí a vy jste nebyli nikdy vědomý si dokonce tam byl kopec tam (to byl nový význačný rys že já nemám viděný v dalších golfových hrách v té době).

Přirozeně hra podporuje určený pro více hráčů volba (horkého křesla jen) tak vy můžete pozvat přítele pro hezkou hru golfu (práva ve vašem obývákunebo kdekoli váš počítač je) bez toho, muset přerovnat celé místo k upravit skutečný golfcourse v.

Vychutnávejte tento hrdý pohled a sondování golfovou hru, v kterém nějakých celebritách budou vést vás skrz kurs vy chcete hrát a dát vám radu pro každou díru odděleně. Ale jestli vy cítíte, že vy jste dost dobří, vy můžete zkusit pro hru, kde vy opravdu potřebujete být ostrý aby držet dole vaše skóre (dolů skóre, dolů... to je dobré skóre, tady je dárek).

Hra má výběr čtyř jiných golfových hřišť.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Sterling Silver Software

Obrazek:PGA Tour Golf - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo