Hard Drivin
Hard Drivin - náhled

Hard Drivin je velice podobná známější hře Stunts.

...

PC-Man Recenze

Recenze | Screeny


Čas od času vy narazíte na hru, tak jednoduchý, tak čistý, která jen křičí pro pozornost. PC-MAN je jedním z těchto her, navzdory to je třídění jak klon, PC-MAN dělá co téměř žádnou jinou hru jak dělaný předtím, to je lepší než jeho prvotní materiál.

Můžete se zeptat mě proč hra který je velikost je menší než tato recenze- ovo, mohl by dostat perfektní pět. To je jednoduchý. PC-MAN dělá všechny hru potřebuje udělat, to je veselá zábava, tak úžasně veselá zábava že to táhne vás zpět vždycky. Předpoklad hry nemohl být němější, a každý člověk ví co to je. Vy jste kulatá zformovaná kreatura, která má jen jeden účel života, konzumovat malé náměstí tečky zatímco, co bylo sledovaná duchy kteří z nějakého důvodu vybrali aby strašili špatně navržené bludiště. Vy, jak Pac - Man (nebo PC-MAN v tomto případě), cestuje kolem pokusu o vyhnout se duchům a konzumovat tak mnoho kuliček jak je to možné, když jste jednou sebraní všichni z nich, vítěz je vy. To zní jednoduchý, ale tam je zkroucení, duchové jsou všechny rychlejší než vy, tak co dělá? Vy konzumujete větší kuličky které poskytnou duchy jedlé na chvíli, ale dokonce když vy zhltnete je, že oni budou brzo vrátit se, a to je vše v tom.

Zvuk... Mmm... OK, tak kdybys byl očekávat orchestr aby skládal monumentální skóre pro tyto hru vaše naděje bude rozdrcený jako tolik švábů v matčině kuchyni. Většina vy dostanete je nějaká přitažlivá pípání hudba pro titulní obrazovku, mnohem víc než to více pípnutí hluků jak vy zhltnete kuličky. Ale počkat! Tam je víc! Kdy vy jíte duchy nebo větší kuličky, zvukové změny! To je magický! Ne jen to, že, ale malý melodický legrační nápěv využívá vaší smrti! Jak můžete žádat o více?

Teď ne- dát mi počatý na grafice. Vy byste neočekávali hru tak starý aby měla nějaké působivost pro zrak vůbec, tak nejde hledat žádný. Překvapivě, já sám jsem těšil se z grafiky, jen proto, že ne jako většiny jiných CGA grafických her, mé sítnice ne - hořely, ani dělaly mé oči oddělené od jejich objímek, a jestli já mohu hrát výběrovou hru bez jakéhokoliv ok-bolestí, pak to je certainlygood dost pro mě.

Tak, teď vy pravděpodobně jste zvědav co vy byste měl dělat. Jestli vy jste přišli toto vzdálený, pak vy jistě máte zájem. Jít hrát hru! Jestli vy jste dívali se na hubené obrazovky a četba co já jsem byl musel říct s pochybou, dát hře šanci, mám za to že vy najdete přinejmenším malou spokojenost. Dohromady, já nemoct jsem doufal pro lepší hru než PC - MAN, ne od originálního plochého panelu Pac - Man už je někdy jsem byl toto závislý.


Rok vydaní: 1982

Vydali: Orion Software, Inc.

Obrazek:PC-Man - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo