An American Tail - Fievel Goes West
An American Tail - Fievel Goes West - náhled

Myslím si vy jste všechno obeznámený s tímto rozkošný málo animovaného znaku nazvaného Fievel: On je trochu ruská myš který cestovala pře

...

Paratrooper Recenze

Recenze | Screeny


To je výsadkář; jeden z ohromný CGA-CLASSICS je čas. Myslím si, že mnoho hráčů začali hrát tuto hru před dávnou dobou na nějakém počítači nyní dlouhý zapomenutý. To je šance na to znovu prožít staré časy.

Tam není moc jiný aby vyprávěl o hře opravdu, kromě toho že ještě teď to je ještě množství veselé zábavy. Vy ovládáte velkou zbraň ve středu obrazovky a musíte sestřelit nepřátelské helikoptéry, letadla, bomby a výsadkáře. Vy potřebujete být zvláště opatrný na výsadkáře a bomby. Jednou 4 výsadkáři přistáli na nějakou /každou /žádnou jednu stranu vaší zbraně, oni budou schopni vyšplhají se na k tomu a zničit to. Naštěstí vy můžete zabít výsadkáře které jsou již na zemi střílením další výsadkářovou peřeí kdy on je nad ním. Sadistický, ale efektivní. Bomby jsou ještě víc nebezpečný než výsadkáři. Zničí vy v jeden hitu a každý stíhač má smrtelný cíl...

Vy budete bránit vaši zbraň proti vlně po vlně rafáky a letadel. Každá vlna výsadkáře padání rafáky je následovaný mávnutím bomby padání letadel. Pokaždé když vy jste přežili oba vlny akce dostává intenzivnější.

Jako takový vy ne- opravdu nebudete bojovat za přežití; vy budete bojovat aby dosáhli nejvyššího možného skóre. Každý vrtulník a letadlo bude vydělávat vy deset body; každý výsadkář (dokonce když to je již na zemi) bude vydělávat vy pět. A bomba bude vydělávat vy dvacet body. Dostávání vysoké skóre není jen o plnění obloh s kulkami, ačkoli, jak každý výstřel vystřelený vás bude stát jeden bod.

Ovládací prvky jsou stejně jednoduché. Vy začnete posun dělo zanechalo nebo právo odposloucháváním řídícího klíče. Klávesa "šipka nahoru " bude střílet kulku a zastavit zbraň. Pokračující zbraňový pohyb může být frustrující nejdříve, ale jakmile vy přijdete na kloub tomu to je hodně veselé zábavy.

CGA Grafika není nic efektní, ale líbivý. A plus jak hra dostane hektický velmi rychle. A pro ty, kdo mají milý pamět této hry, tam je zvukový doprovod sestávající se různých kombinací procent-reproduktorový meeps my všichni milujeme (to může jen jsem já, ale oni opravdu nejsou že otravný v této hře). Jeďte na lidi, začněte střílení a pobavit se!


Rok vydaní: 1982

Vydali: Orion Software, Inc.

Obrazek:Paratrooper - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo