M.U.D.S. - Mean Ugly Dirty Sport
M.U.D.S. - Mean Ugly Dirty Sport - náhled

Každý víkend zástupy se vlévají do Gordena městského stadionu. Atmosféra, naplněný vyjící a křik, dosahuje jeho vrchol, jak týmy přistěhu

...

Quik The Thunder Rabbit Recenze

Recenze | Screeny


Vesnice králíka má vyčerpal zásobu mrkví, tak oni pošlou jejich hrdinu, Quik, najít legendární magické semeno mrkve která produkuje nekonečnou zásobu. Tam je problém ačkoli... aby mohl najít toto semeno, Quik muset projet zeměmi plnými nebezpečných kreatur.

Hra se skládá ze čtyř jiných úrovní, a každá úroveň má čtyři stupně. Předmět hry je aby našel východ v každém stupni, který vždy nachází se na krajní pravici. Zvuk příliš jednoduchý? Čtěte více abyste zjistili.

Každý stupeň je plný nepřátel kteří Quik může válet do a zničit, opuštění za mrkví, láhev vodynebo srdce. Na vrcholu obrazovky, vy můžete vidět tyto položky a číslo vedle každé/ho. Zdraví ( srdce) se snižuje jen když Quik je zasažený nepřítelem, ale žízeň ( láhev) a hlad ( mrkev) musí být spokojený po celou dobu. Jestli některý z čísel klesají k nule, Quik zemře.

Maximální hodnota pro zdraví je devět, zatímco pro žízeň a hlad to je deset. Navíc, vy můžete najít tři jiné moci-ups: hlava králíka dává Quik extra život, zelená dávka dělá ho rychleji a nepřemožitelný, a červená dávka dovoluje jemu skočit extra vysokému. Tam jsou také tajné chodby, prameny (trampolíny), a žebříky které pomáhají Quik dosáhnout jeho cíle.

V nějakých stupních, musíte najít dveře předtím, než vy můžete vystoupit. Tyto dveře vezmou Quik zpět v čase k sub - game které je trochu odlišné od hlavní hry. V ponorkách-hrách, váš cíl je aby dosáhl vrcholu úrovně, kde vy najdete hodiny. Sbírejte hodiny, a hlavní hra bude pokračovat. Každý sub - game má ptáka který létá kolem a prosí chytit Quik a táhnout ho zpět k spodní části úrovně. Quik ztratí zdraví jestli on je chycen, ale pták nemůže být zničený. Tam jsou také špice a další nebezpečí pro vyhnout se.

Po končení čtyř stupňů, budete muset zahrát celé další sub - game před dosahující další úrovně. Ale tyto pod-hry jsou odlišné od předchozí . Quik je vzatý do labyrint a muset zjistit cestu, pak budete muset tlouct koncového-of - level šéfa.

Nacházející dveře je rozhodně nejobtížnější úkol v hře. Oni mohou být skrytý v tajných chodbách, nebo tak nějak vysoký nemůžeš dosáhnout jich bez červeného dávky nebo jara. Pozdější fáze je tak obrovská že nález dveře mohou docela chvíli trvat. Delší to bere skončit stupeň, čím více Quik potřeby mrkve a voda. To je důvod, proč to není obeznámený se sbírat je jestli Quik již je plný. Také, vy můžete obvykle jen skok přes nepřátele a nezničí je.

Hra má dobrou hudbu která vyhovuje jeho atmosféře velmi dobře. To je druh bodré hudby vy byste slyšeli na dětech- ův TV programu, a to mění mezi stupni a úrovněmi. Zvukové efekty jsou docela chudé, protože tam jsou skoro žádní (dokonce koncoví šéfové neudělají žádný zvuk). Několik řvaní a vytí z nepřátel byla by hezkých.

Kromě hudby, grafika jsou také velmi dobrá. Rolování je hladký, a různé druhy nepřátelských skřítků je ohromný. Pozadí a platformy vypadají velmi podobný Team17- ovo Superfrog (přinejmenším to je to, co myslím si, že). Quik vypadá více jako nadívané zvíře než skutečný králík, ale myslím si on přepokládá se.

Quik Thunder Rabbit hodí se pro děti a příležitostní hráči. úroveň potíže je nízký, a učení ovládacích prvků jen bere několik sekund. Nejdříve vy nemůžete mít rád "nízkou gravitaci" pocit, ale to je jediný věci, které dělají tuto hru zvláštní. To je téměř zábavný jak dlouho to bere spadnout, zvláště v stupních pod vodou. Toto ohromná platformní hra je vysoce doporučená.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Stywox

Obrazek:Quik The Thunder Rabbit - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo