Games - Summer Challenge, The
Games - Summer Challenge, The - náhled

Summer výzva je opravdu klasické, klávesové mlácení obilí, sportovní hra. :) It má všechny nezbytné přísady: to vypadá dobře, to je rychl

...

Pang Recenze

Recenze | Screeny


Bodnutí je opravdu legendární hra. Jeho pravděpodobně jeden z nejslavnějších počítačových her vůbec kdy být zveřejněný. Je tam mnoho přístavů této hry v rozsahu od amiga atari PC. Jeden z největších aspektů je jeho veselé zábava / procento jednoduchosti :)

objekt je vždy stejný - vymrštit všechny vzduchoplavby. Vždy, když vy vytřeštíte vzduchoplavbu, to rozčlení na dva menší . Toto mluví dokola neobdělané vy vytřeštíte nejmenší . Největší vzduchoplavby se odrazí většina, a každý menší jeden dělá menší hromotlucký oblouků. Kdy vy máte všechny druhy vzduchoplaveb zakmitávání kolem úrovně, toto může dostat moc klamavý :)

Pro udělat to ještě víc vyzývavý, různý překážky bude rozptýlený kolem vyrovnají k udělat vzduchoplavbu nástroje na hledání kulky v ránu ještě víc nepředvídatelné. To vezme pěknou směs schopnosti, ohnutý zpět a strategie aby dokončila hru. Také, různé moci-ups vypadnou z balonů kdy vy střílíte je. Vy bude schopen získat nové zbraň druhy, zastavit nebo pomalá doba poruchy, zvednout štíty, vydělávat extra životy a tak dále.

Tam jsou 50 (!!) úrovně úhrnem, a procházení jich nebude snadného. Extra prémie která tyto herní nabídky je určené pro více hráčů mód tak vy můžete mít tvou přítele hru na klávesnici nebo ovládací páce vedle vás.

Dohromady vynikající hry pro pustošivé hodiny v kanceláři nebo doma. :)


Rok vydaní: 1992

Vydali: Ocean Software Ltd.

Obrazek:Pang - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo