Universe
Universe - náhled

To je science fiction, futuristická dobrodružná hra udělaný projektem aktivními zónami v roce 1994. To je LONG hra která bude vyžadovat m

...

Head over Heels Recenze

Recenze | Screeny


Far, daleko od našeho hvězdy Sol leží Blacktooth impérium, zlé impérium, čtyři světy zotročený planetou Blacktooth. Všechny otrocká světy bublina s nepokojem, ale kvůli utiskující povaze jejich vladařů oni nikdy nedosáhnou teploty varu, oni všichni postrádají vůdce aby kreslil masy obyvatelstvo radisty společně.

Blacktooth sám je vůbec ne- lépe, svět přísně řízený jeho dynamickými vůdci pro tak dlouho, že lid dokonce nemyslí si o revoluci. Národy sousedních hvězd dostávají moc obávaly se o znamení vojenské expanze z Blacktooth a poslal špion ze svobody planety k podívá se, zda on může tlačit otrocké planety do plného povstání nálezem korunami ztratily kdy Blacktooth převzal. Kreatury svobody jsou moc cizí v tom, že oni jsou vytvoření z páru symbolických zvířat která přizpůsobila se operovat buď independantly nebo, k jejich vzájemné výhodě, spojit jak jedna - hlava osedlaný v patách, a vskutku tyto ARE theirnames a oba jsou vysoce trénovaní špioni.

Tak začíná příběh hlavy & podpatků, dvou nejpopulárnějších a úspěšných atari znaků vůbec kdy udělaných. ALL kdo zkoušel tuto hru jen jednou byla hákovitý pro život. A nakonec.... teď je čas na to hrát hru znovu. RetroSpec a Ocean spojil síly a oni udělali okno remake hry aby určila přesnost AND s lepší grafikou!

Co ještě můžete žádat o? Jestli ještě nikdy není vyzkoušená tato hra předtím, nechejte mě jen říct že to je jedním z nejvíce originální her hádanky vůbec kdy vytvořily skrz celou éru hraní, a přes VŠECHNY herní konzoly! Střemhlav je jedním z nejvíce jedinečné a vyzývavé hry vůbec kdy vy najdete.

Příručka zahrnutý v souboru říká vám vše co potřebuje vědět o hře. Já vím, že vy chystáte se milovat tento klenot!


Rok vydaní: 2004

Vydali: Retrospec

Obrazek:Head over Heels - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo