Head over Heels
Head over Heels - náhled

Far, daleko od našeho hvězdy Sol leží Blacktooth impérium, zlé impérium, čtyři světy zotročený planetou Blacktooth. Všechny otrocká světy

...

Operation Frog Recenze

Recenze | Screeny


Abandonia je pyšný aby prezentoval operačního žabožrouta! Nezapomeněte vás jste našli to zde nejprve!och, není tam nic jako vůně formaldehydu ráno!operační žabožrout není tak docela hra, ale to je takový jedinečný a tvůrčí program že já jsem cítil to jsem byl hodnotný nějaké pozornosti.

Operační žabožrout vrací vzpomínky - ne nutně milý jeden - toho třída biologie ve střední škole kde vy nakrájená otevřená žába aby zkoumala různé vnitřní části. Možná, že oni nemají to obřad průchodu ve škole třídy biologie už ne, ale já pamatuji si to dobře.

Použití vašich nůžek, sondování, zvětšovacího skla a pinzet, vy rozřežete nebo rekonstruovat vnitřní orgány ženské nebo mužské žáby. Nekuňkejte... není žádná krev a vnitřnosti zde. Pomoc je k dispozici bez zdržení které vysvětluje všechny nástroje a koncepty programu.

Operační žabožrout také uvádí vynikající odkaz na každém orgánu, se schématy, označenými částmi, a související informace.To je ' ropucha - ův naplněný užitečnou informací. Toto budou vynikající nástroj pro napsaný výzkumného referátu do třídy.

To je také vynikající zdroj pro domov učený studenty kteří nemusel by jinak být schopen hrát doktora na skutečné žábě. Toto program má celé vyučovací výhody a žádnou vůni.

Zda vy hledáte něco jiného a jedinečnýnebo doufání znechutí oplzlostmi vaši malou sestrunebo chtějící dozvědět se víc o anatomii žab, operační žabožrout je vynikající vzdělávací program. Teď poskakovat k tomu a rozřezat žábu!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Interactive Picture Systems

Obrazek:Operation Frog - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo