Minecraft
Minecraft - náhled

Minecraft (původně Minecraft: The Order of the Stone) je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem a jeho firmou

...

F1 World Championship Edition Recenze

Recenze | Screeny


F1 mistrovství světa vydání je vysoce nedoceněná F1 závodění simulace, uvolněný v roce 1994 od Domark. Hra dává vám šanci na to řídit F1 auto ve všech 16 okruzích na FIA kalendáři v tom roce.

F1 mistrovství světa Edition nabízí několik voleb: můžete si vybrat mezi jinou herní režimy (arkádou, tréninkem, závodění). V momentu kdy vy budete config vaše automobilová nastavení v připravování k závodu vy musíte si vybrat zda vy chcete automatický nebo ruční přenos, a počet kol v závodu. To je také možné hrát proti další přítel použitím internet který je moc důležitý význačný rys v hře. V této hře vy máte stupnici s 4 druhy potíží aby vybraly si bytost: Nováček, amatér, expert a profesionál.

Předtím než vy začnete hraní hra, kterou vy musíte jít nastavení, a mapovat vaše klíče. Mód arkády je podle mého mínění nejlepší hry, protože to je kde vy cítíte většina hry. Vy můžete téměř udělat to skrz každé otočení bez ztrácení brzd - ne moc realistický, ale dává vám hodně veselé zábavy. Skončete v špičkovém 3 v každém z 5 drah, a vy vyhrajete hru.

Závodění mód je samozřejmě realističtější a delší: vy musíte dokončit období F1, počínaje kvalifikačními koly. Vy můžete použít nastavení pro vaše auto před závodem, a návštěva odpočinkové zastávky během každého závodu o znovu-palivu a málo upravení. Řízení, a ovládání auto je obtížnější než v módu arkády, a hodně praxe je potřeba dobrý v této hře, zvláště od počítačových oponentů je těžko tlouct.

F1 mistrovství světa Edition dá vám mnoho hodin veselé zábavy, zvlášť když řídíte svah v 200 míle za hodinunebo vašich autě sněhových boulích do dalších aut a mouch ve vzduchu. To není vážná závodění simulace, a jestli vy hledáte F1 hru plnou realismu, vy budete zklamaný tímto hrou protože to je arkáda-styl závodění hra. Já dám to 3 z 5 hvězd.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Peakstar Software

Obrazek:F1 World Championship Edition - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo