Where in Space is Carmen Sandiego
Where in Space is Carmen Sandiego - náhled

Standardní English - Slovene slovník nezná slovní edutainment. Myslím si to je protože to není skutečné slovo;to je slovo já jsem učil se

...

Oliver and Company Recenze

Recenze | Screeny


Kdy já jsem byl dítě, tam bylo Disneyovy hlavní filmy. Každým rokem kolem Vánoc další senzace přišla do kina a naplnila haly do poslední sedadla každého večera - oni byli pravda rodinné události. Jeden z těchto filmů byly Oliver & společnost. I když to je jedním z malých známých Disneyových filmů dnes, to mělo všechny elementy které udělaly je tak úspěšnému. Příběh je centrovaný na Oliver, mladé kotě které je ztracen v New Yorku. Jsoucí sám, on musí učit se / dozvědět se hrubý život ulic, jednat se zatoulanými psy, a čelit mnoha jiných nebezpečí Big Apple. Pak Oliver se setká s lišákem, charismatický pes ze sousedství, kdo druh přijímá jemu a představuje jemu k jeho přátelům, skupina dalších vyvolávačů s úplně jinými pokrevními příbuznostmi. Společně, oni zažijí pár dobrodružství a dokonce zachránit život holčičky, Jennifer, na konci filmu.

Hra je konverze filmu a připojuje nejzajímavější a barevné scény. Tam jsou čtyři stupně. V prvním stupni, zatímco všechno sám v ulicích, Oliver muset najít jídlo (ve formě malých klobás) a vyhnout se chodcům jako chodci, bruslařovénebo rozhněvaní hotdog prodavači. Ve druhém stupni, on musí chytit kosti které jsou hozené do místnosti. Třetí stupeň je založen na návštěvě u Jennyina domova. Zde, Oliver musí starat se o tom, že jeho přátelé nezaneřádí vznešené sídlo. Čtvrtý a poslední úroveň je typ bludiště. Jennifer byla unesená a Oliver musí najít ji za pomoci jeho přátel.

Oliver & Company je hezká hra, určený pro děti kteří viděli film a chce zažít Oliverovy dobrodružství sami. Smutně, hra má jednu velkou stinnou stránku: to je opravdu, opravdu krátký. Dokonce nekvalifikovaní hráči budou schopní skončit to za méně než 10 minuty. Kromě být určené pro děti, tam jednoduše není dost zápasu o plný-oceněný titul, který to byl prodaný jak.

Na druhé straně, toto je jedním z nejlepších her vůbec kdy viděl jsem. Jestli budeš pokračovat na mysli že Oliver & společnost byla uvolněná v roce 1989, vy si uvědomíte jak ohromná grafika jsou tažená. V jeho technické hlediskách hře může soupeřit s většinou titulů které byly uvolněné roky později. Také, kvůli Intersound MDO kompatibilitě (také známý jako Covox nebo Disney zdroj zvuku), které je napodobené DOSBOX, vy můžete slyšet nejen pípání a krkat, ale také nějaké hudební a skutečné zvukové efekty. Tyto rysy jsou všech nadstandardní pro hru pozdní 80- ovo.

Byl bych pravděpodobně ohodnocená hra nižší, kvůli jeho nedostatku obsahu, ale podle mého mínění grafika a zvuk dohánět mírný příděl 3. Dokonce dnes má ten cenu pohled, a jestli vy máte děti možná, že bys mohl také dostat DVD nebo videopásku filmu a nechat je hrát hru později.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Coktel Vision

Obrazek:Oliver and Company - stáhnout

1xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo