Powermonger
Powermonger - náhled

Petr Molyneux... Hmm, to je docela udivující, jaký běžná věc jmenuje jeho rodiče dali mu. Kdyby měli známý, že jejich syn by získal téměř

...

Oliver and Company Recenze

Recenze | Screeny


Kdy já jsem byl dítě, tam bylo Disneyovy hlavní filmy. Každým rokem kolem Vánoc další senzace přišla do kina a naplnila haly do poslední sedadla každého večera - oni byli pravda rodinné události. Jeden z těchto filmů byly Oliver & společnost. I když to je jedním z malých známých Disneyových filmů dnes, to mělo všechny elementy které udělaly je tak úspěšnému. Příběh je centrovaný na Oliver, mladé kotě které je ztracen v New Yorku. Jsoucí sám, on musí učit se / dozvědět se hrubý život ulic, jednat se zatoulanými psy, a čelit mnoha jiných nebezpečí Big Apple. Pak Oliver se setká s lišákem, charismatický pes ze sousedství, kdo druh přijímá jemu a představuje jemu k jeho přátelům, skupina dalších vyvolávačů s úplně jinými pokrevními příbuznostmi. Společně, oni zažijí pár dobrodružství a dokonce zachránit život holčičky, Jennifer, na konci filmu.

Hra je konverze filmu a připojuje nejzajímavější a barevné scény. Tam jsou čtyři stupně. V prvním stupni, zatímco všechno sám v ulicích, Oliver muset najít jídlo (ve formě malých klobás) a vyhnout se chodcům jako chodci, bruslařovénebo rozhněvaní hotdog prodavači. Ve druhém stupni, on musí chytit kosti které jsou hozené do místnosti. Třetí stupeň je založen na návštěvě u Jennyina domova. Zde, Oliver musí starat se o tom, že jeho přátelé nezaneřádí vznešené sídlo. Čtvrtý a poslední úroveň je typ bludiště. Jennifer byla unesená a Oliver musí najít ji za pomoci jeho přátel.

Oliver & Company je hezká hra, určený pro děti kteří viděli film a chce zažít Oliverovy dobrodružství sami. Smutně, hra má jednu velkou stinnou stránku: to je opravdu, opravdu krátký. Dokonce nekvalifikovaní hráči budou schopní skončit to za méně než 10 minuty. Kromě být určené pro děti, tam jednoduše není dost zápasu o plný-oceněný titul, který to byl prodaný jak.

Na druhé straně, toto je jedním z nejlepších her vůbec kdy viděl jsem. Jestli budeš pokračovat na mysli že Oliver & společnost byla uvolněná v roce 1989, vy si uvědomíte jak ohromná grafika jsou tažená. V jeho technické hlediskách hře může soupeřit s většinou titulů které byly uvolněné roky později. Také, kvůli Intersound MDO kompatibilitě (také známý jako Covox nebo Disney zdroj zvuku), které je napodobené DOSBOX, vy můžete slyšet nejen pípání a krkat, ale také nějaké hudební a skutečné zvukové efekty. Tyto rysy jsou všech nadstandardní pro hru pozdní 80- ovo.

Byl bych pravděpodobně ohodnocená hra nižší, kvůli jeho nedostatku obsahu, ale podle mého mínění grafika a zvuk dohánět mírný příděl 3. Dokonce dnes má ten cenu pohled, a jestli vy máte děti možná, že bys mohl také dostat DVD nebo videopásku filmu a nechat je hrát hru později.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Coktel Vision

Obrazek:Oliver and Company - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo