Caesar II
Caesar II - náhled

We mít všechny vyzkoušené Sima City najednou v našich životech. Někteří měli rád to, někteří nenáviděli to. Já jsem jeden těch, kdo nenáv

...

Ocean Ranger Recenze

Recenze | Screeny


Kdy já jsem koupil můj z druhé ruky C64 I jsem dostal hodně her spolu s tím. Mezi těmi byla také hra nazvaný Ocean Ranger. Titul zní dobře, tak já jsem to dal jde a to ukázalo se být jeden z nejlepších C64 her já jsem vůbec kdy hrál!

Přirozeně já jsem byl moc vzrušený aby vyzkoušel PC verzi hry a obvykle mít velké očekávání není tak docela dobrý nápad, jak vy obvykle skončíte zklamaný, ale ne v tomto případě. Hra možná postrádá několik menší věci, ale to je ještě jen dobrý! Není žádná řeč na začátku a zvuk je PC mluvčí jen, ale kromě toho, hra zůstala stejná.

Vy jste moc šťastný mladý důstojník, pro vás jste dostali nejnovější fregatu, U.S.S. Oceán Ranger přikázat. To je vaše povinnost a privilegium aby přikázalo loď s jeho pěknou posádkou všechnou po celém světě. Běžící nebezpečné úkoly do nepřátelských vod, které vy potřebujete věnovat velkou péči. Naštěstí loď, kterou vy ovládáte je daleko víc pokročilí pak cokoli nepřítel může vrhá po vás, tak vy máte ohromnou výhodu dokonce když převýšit počtem!

Hodně štěstí!

Na samém začátku hra bude žádat vás abyste vybrat grafický pohled (a já silně naléhám na vás, abyste vybrali EGA grafiku). Další otázka na myš objeví se. Jestli vy stojíte, že vy máte myš vy budete schopen pohybovat ručičkou s tím (která je přivítaný dodatek) a oheň (třebaže já navrhuje, že vy nedělá to, jak tu je snadnější jestli vy hraje na celé hru jednoduše použití klávesnice).

Nebojte se v tomto bodě. Hra je prasklý, tak kdy vy jste požádaní, aby zadali heslo, vy můžete vepsat do přibližně cokoli a hra začne!

OK, první věc vy uvidíte nyní je výběr portfolia. Teoreticky toto znamená hru může podporovat tak mnoho hráčů jak tam jsou portfolia (až do 10 hráčů), hraní v horkém křesle, třebaže toto hra pravděpodobně nebyla míněný jak určený pro více hráčů hra.

Kdy vy vytvoříte portfolio vy také dostanete se do vybrat divadlo akce (Beringa moře, jihovýchodní Asie, Central America nebo Perská zálivu) a úroveň potíže ( povinnosti základního výcviku - nejsnadnější, pravidelná vyvíjí tlaky na povinnost, Ústřední zpravodajská služba a Rada národní bezpečnosti - nejtvrdší). Více nepřátelského divadla je, větší počet nepřátel bude, tak poprvé já navrhuji, že vy vyzkoušíte Beringa mořskou povinnost základního výcviku (nemnoho akce blízko pobřeží Aljašky, tak jen věc aby seznámila se s lodí). Po vybrání tohoto (a můžete změnit úroveň a divadlo před každou misí) vy přejdete k misijní rozpravě a mise začíná.

V rozpravě vy dostanete základní informaci o misi. Vy uvidíte kde primární a kde sekundární cíle jsou, co vy potřebujete aby zničili a jaký druh podmínek budete muset čelit. Po pečlivě čtení skrz to (třebaže jakmile vy zvyknete si na hru, vy ne- opravdu nebudete se starat moc pro to už ne) vy jste přešli k dodávkám.

Zde vy můžete dodávat vaši loď se zbraněmi a palivem. Protože váš lodní nesoucí kompatibilitu není neomezený měl bys pečlivě vybrat vybavení aby vzalo s vámi. Vy bude schopen vrátit se do domácí mety a znovu-dodávat sebe během mise také, ale vy potřebujete být pečlivý v tomto bodě. Snadné scénáře nejsou problém, ale čím více vyzývavý jeden bude požadovat hodně palivo a různé zbraně, tak ověřte si, zda vy vyberete moudře. Pro pomoct vám, já vysvětlím co funkce zbraní jsou:

76mm skořápky jsou propuštěn z lodní zbraně a jsou jediná zbraň se kterým vy zničíte námořní miny. Vy můžete také sestřelit letadla s tím a zničit nepřítele lodě s tím (oba v malé vzdálenosti). Na druhé straně, nemůžeš použít to proti ponorce!

Mořské řízené střely vrabce budou brát ven letadla jakmile oni zdají se. Řízené střely

harpuny budou brát ven nepřátelské lodě zatímco oni jsou ještě tak daleko, oni budou schopný udeřit vás.

Hlubinné pumy jsou jediná efektivní zbraň proti ponorkám. Tam jsou nějaké mise kde vy ne- dokonce se nesetkáte s pod, ale je tam mnoho misí kde tam bude mnoho pod kolem. To je proto dobrá myšlenka mít zdravou zásobu hlubinných pum (jestli vy běh další munice, vy můžete vždy ustoupit do vaší spolehlivé 76mm zbraně).

Vy také máte nějaká škádlení, která spletou nepřátelský radar. Je tam několik vy můžete nést a jestli užívaný s rušičkou radarů by neměla byste dostat napadený příliš mnoha nepřátel najednou (jinak oni mohou gang nahoru na vás a klesnout vy). Také vadí vzdálenosti, tak vy ne- vyčerpáte palivo. Vy máte nějakou rezervu, ale ne hodně.

Teď vy jste připraven začít misi sám.

Vy začnete ve vaší domácí metě s kotvou klesla, připravený angažuje se ve vás povinnosti. Horní část obrazovky představuje váš pohled. Vy se můžete dívat do všech čtyř směrů (vy můžete přepnout mezi nimi s funkčními klávesami). Nižší část obrazovky má hezkých pár rysy v tom. Levá strana ukáže vám kompas, čas a zbraň vybrala. Uprostřed jsou dvě obrazovky. Oba může dostavit se k 7 jiným obrazovkám, dávající vám jinou informaci. Já navrhuji vás mít cíl a obrazovka radiolokátoru na (já vysvětlím později). A doprava o nich vy můžete vidět vaši rychlost, souřadnic a hladiny paliv.

Jakmile nepřítel je těsně u vy budete obeznámený a obdélník se objeví. Kdy to je černý, nebudete schopní udeřit nepřítele (to je buď mimo rozsahnebo vy máte zbraň vybranou toto není příslušný k takovému cíli). Kdy to bělí měl bys pálit dál! Pálení se zbraní vy pravděpodobně budete potřebovat více pak jednorázového běhu časových základen aby zničily letadla a lodě - doly explodují přímo potom, co bylo hitové. Pod jsou nejtvrdší (a tyto jsou již jediní 4 nepřátelé vy se setkáte s).

přepínáním mapám vy budete schopen vidět kudy jít a kdy vy dosáhnete misijního prostoru cílů (kde znovu budete muset zničit jistý typ nepřítele - jako kdekoli jinde). Já navrhuji ničení tak mnoha cílů jak je to možné (dokonce před misijní oblastí) jak toto dává vám více bodů a vždy prosit dokončit oba primární a sekundární mise před beroucí dovolení opustí loď. Vy se můžete vrátit do vaší domácí mety během mise (jestli vy nevyčerpáte palivonebo jsou u konce), ale ověřte si, zda vy jen znovuzaplnění a vrátí se do mise. Vy nechcete zklamat vaše vrchní právě teď, vy?

Tam jsou také ještě pár obrazovky uvnitř vaší kabiny. Tři jsou veledůležití: údržba, poškození a mapa. Já vysvětlím je všechny později, společně s modifikačními klávesami pro hru.

Po každém dokončeném misi vašem portfoliu dostane aktualizovaný a jestli vy vykonáváte dost dobře, vy dostanete výzdobu. Ten, který vy opravdu nechci spěch s nimi purpurové srdce. Jediný způsob jak dostat to je dostat klesnutý. Doufejme tam bude přátelská loď těsně u, jinak váš kariéra končí a vy dostanete se do vychutnávat nepohostinnost vašich uchvatitelů.

Měl bys také uvědomit si, že není žádný způsob chránit hru. Vy můžete vystoupit to po dokončení mise a to mise zůstane zaznamenaný ve vašem portfoliu (stejný jde jestli vy jste selhali to), ale nebudete schopný se vrátit do toho status po hrající další mise. Tak jestli vy jste zabité portfolio bude zavřené. Vy můžete vždy vymazat to a začne znovunebo vy můžete nechat to tam (jak jakýsi vysoký vyhodnocovací seznam) a otevřít nové portfolio.

Povelové klávesy: POHLED: F1 - pohled zpředu (vpředu) F3 - odešel pohled ( přístav) F5 - pravý pohled (pravý) F7 - pohled zezadu (vážné)

WEAPONS 1 - zbraň 2 - řízených střel vrabce 3 - řízené střely harpuny 4 - hlubinná puma 5 - škádlení 6 - podpěra VIEW

CABIN 8 - údržba 9 - poškození zpráv 0 - seaview - - mapa = - velká mapa - mapa sladí se

HLAVNÍ ZOBRAZENÍ SCREENS [ - odešly obrazovku ] - pravou obrazovku vy můžete přepnout mezi 7 názory: malá mapa, cílový typ, hladina vody, zbraň, stlačit, mise souřadnice, a radar. Já navrhuji, že vy máte radar jednoho obrazovky a cíl typ na druhé (pomáhá kdy vy setkáte se s nepřítelem).

OTHER KEYS - zrychlené režimové tabulátor - pokles/zvýšení zakotví p - přestávku + - oheň (vy můžete také dělat to klicking myš) f - zásoba paliva s - zvukový na/volném prostoru - dalším cíli vstoupí - vrací pohledu zpředu

OK, tak zde vy jdete s vysvětlením onhow hrát a doufám, že budeš mít tak moc veselé zábavy s tímto hrou jako já jsem míval.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Activision Publishing, Inc.

Obrazek:Ocean Ranger - stáhnout

4xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo