Mechwarrior
Mechwarrior - náhled

Bylo tam mnoho počítačových her produkovaly to byl nastavený ve vesmíru Battletech boardgame. Dnes my budeme mluvit o jednom z toho zdobí

...

Ninja Rabbits Recenze

Recenze | Screeny


"A prosakování v chemické továrně naplnila svět se smrtelnými plyny nervu. Zvířata a lidi stali se agresivní. Nindža králík je jediná naděje na nález únik a šetření svět z ničení."

nindža králíci je sidescrolling boje hry. Toto je první hra v dvoudílných sériích. Pokračování je nazývané International nindžou králíky.

Jak jméno hry navrhuje hráč ovládá nindžu králíka. Budete muset užívat jeho ninjaskills zmlátit různé nepřátele ve třech jiných úrovních. Jediný "zbraň" tento králík nese je dřevěná tyč ale nedělá si starosti, nepřátelé nemají žádné lepší zbraně také. Jestli nepřítel se daří udeřit králíka jeho zdravotní bar dostává menší. To zobrazovalo jak mrkev v top - left rohu obrazovky. Vy začnete hru s třemi životy ale vy můžete získat extra životy nálezem mrkví.

Nepřátelé vy uvidíte skládat se z dalších zvířat, lidí a robotů. Budete muset bojovat jen jeden nepřítel najednou. Některý z nepřátel jsou lepší bojovníci než jiní a vezmou víc hity aby tloukly. Dej si pozor na klesající skály a letící golfový míčky příliš nebo podminují našeho hrdinu králíka zdraví velmi rychle.

Tři úrovně v pořádku jsou venkov, město a továrna. Každá úroveň se skládá z několika obrazovek. Vy můžete dosáhnout další obrazovky obvykle jen chůzí doprava, ale někdy budete muset skočit dolů ke kanálům nebo vyšplhat se na žebříky. Jestli vy zabijete se hru pokračuje z vaší aktuální obrazovky.

Vážně mluvící nindža králíci mají nějaké trhliny. Ovládací prvky jsou strašné, animace příliš pomalý andit mají jen pcspeaker zvukové efekty. Grafika není ohromná také. Vy můžete více očekávat od hry s takovým zajímavým předpokladem.Přesto, pokud se vám líbí zmlátit je hry pak možná, že bude se Vám líbí tento také.


Rok vydaní: 1991

Vydali: MicroValue

Obrazek:Ninja Rabbits - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo