Ms. Pac-Man
Ms. Pac-Man - náhled

Pamatovat si jak v 60s tam byly všechny druhy špatných hrůzyplných filmů kde oni měli nevěsty monster a polovina se rozvedla téměř ovdově

...

Ninja Recenze

Recenze | Screeny


Nindža je krátkodobá legrační hra která byla moc zajímavá kdy to první ukázalo se. To je hezký a krátký počítačová hra která dařila se táhnout hodně pozornost kvůli jednoduché a zábavné hře a normální úrovni tvrdosti. Přirozeně, PC verze je horší než další verze, jako většina her tvoří 80- ovo po tom všem. Ještě, vidění nindži znovu připomene mi skutečný význam videa-her: veselá zábava.

Zpět v 80- ovo ( zlatý věk videa- her kdy stroje arkády vládla) tam nebyla mnoho her že měly chránit volbu. Tak hry nebyly pokud dnes a vy jste hráli aby jste mohli se stát lépe. To bylo jediný způsob jak skončit hru. Třebaže hry byly krátké, vy stále potřebujete hodně času skončit část z nich. Dobře, nindža byla moc krátká, ale to mělo několik věci, které udělali to zajímavému.

Příběh je (překvapení-překvapení) velmi jednoduché. Vy jste "rozkošný málo" nindža který má misi do sbírat sedm idolů z nepřátelského hradu. Hrad je, přirozeně, plný nepřátel. Jako já jsem říkal, hra je krátká a má jen 21 lokality. Idoly jsou náhodně rozptýlené kolem hradu, jen poslední je v nejvyšší komoře (Akuma- ovo komoře). Kdy vy dostanete všechny 7 idoly, vrátit se do začínající obrazovky aby dokončila vaši misi.

Já první jsem viděl to na Amigaovi, třebaže to bylo původně udělané pro C64. Co ohromil mě zpět pak byl způsob, jaká nindža zvedla shurikens a nože (nebo nějaký druh špicí, pravděpodobně sai). Pokaždé když vy hrajete je tam několik zbraní vy můžete si vybrat jednoduchým přikrčením. Pak shuriknes a/nebo nože "letět" do nindži rukou nebo být víc přesný: do nindži ruky-rukávu, místo kde skutečná nindža je předpokládat aby držela je při jdoucí do bitvy. Toto není velký obchod dnes, ale v těch časech já jsem nemohl jen pomyslet na něco takového. Grafika byla sotva průměr dokonce zpět pak ale nějak všechno vypadalo velmi hezké. Dobře, třebaže oni užívali MCGA pro PC verze, grafika jsou překvapivě špatná. Ucházející, ale nějak to vypadá mnohem horší než C64 verzi.

Vaše nindža může skočit, potopit a vykonávat 6 druhy útoku (to je dost). Více druhů udeření by pravděpodobně bylo příliš komplikovaného. Kromě tří úderů a dvou bot, nindža může také užívat jeho katana (obráceně+nahoru+oheň, drží na chvíli, tvrdý aby prováděl PC), které je pomalé ale zabíjí nějakého /každého /žádného nepřítele s jednotlivým hit. Tři shurikens jsou dost, aby zabili žádné nepřítele nebo dva hity s noži, ale nože musí udeřit nepřítele s ostřím ( klika nebude splňovat účel), nebo ty bude pády kromě nepřítele.

Tam jsou tři jiní nepřátelé:

THUNG - kung - fu bojovník (nejslabší oponent)

KARATEKA - karate bojovník (nebezpečnější, má hodně energie)

ZLÁ NINDŽA - jak jeho jméno říká: on je zlá nindža, nejnebezpečnější nepřítel a může vykonávat každou akci který můžete, on může dokonce zvednout váš shurikens a zvrhnout je k vám.

Tam je také jedna zajímavost o nepřátelích. Při vstupu nového umístění, ne nepohybuje. Nepřátelé nebudou všimnout si vás při postavení ještě. Jestli vy díváte se na nepřítele blíže, vy uvidíte , že oči zavřou a otevření. Tak, zatímco oni drží jejich oči zavřely, vy můžete pohybovat bez kreslení jejich pozornosti. Tímto způsobem vy se můžete přiblížit k nepříteli a udeřil nejprve, dokonce s vaší katana a udělat zabití bez skutečného boje.

Většina mladíků pravděpodobně se vyhne tomuto poté, co viděl screenshot, ale kdokoli zkusí to bude pravděpodobně pobavit se na chvíli. Tak, pobavit se!!!

Pro dostat stejnou kvalitu screenshot, vy musíte měnit nastavení v DOSBOX.radte se soubor! Strojový typ by měl být změněný z VGA (standardu) do TANDY.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Sculptured Software, Inc

Obrazek:Ninja - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo