Flashback (DOS)
Flashback (DOS) - náhled

Již v roce 1992, Delphinin verze programových prostředků zpětný záběr pro Amigaa. Hra stala se hitem, a následující rok, to byl portoval

...

Nightmare Creatures Recenze

Recenze | Screeny


Londýn, 1834. Obrovská pozorování byla ohlášená, spolu se zprávami o lidech změně do bezbožných kreatur, a nebožtík budí z jejich hrobů a chůze mezi žití. Celé město je v panice a zranitelný strašnými schématy Adama Crowleya, šílený vědec který rozpoutal toto peklo s tajemstvími bezbožného rukopisu. Jediní dva lidé kdo může postavit se této hrůze jsou organizační-ovládající kněz Ignatius a mladá swordswoman, Nadia.- -z Wikipedia

You jsou hozený v ohni okamžitě a instruoval aby zabil monstra a koupat sebe v jejich krvi. Tam je adrenalin bar který naplní znovu kdykoli vy zabije monstrum; jestli to vysušuje, vy začnete ztratit zdraví. Tam je asi dvacet úrovně v hře, hlavní cíl v každém bytosti aby honila Adama Crowleya z bodový A podotknout B, zabíjející tak mnoho opovržení a sběrných tak mnoha položek jak vy můžete na cestě. Některý z položek jsou hezké alternativy k vašim personálu (nebo mečům jestli vy hrajete Nadiu) pro ukončení kreatur nočních můry- ův životů ( pistolí, dynamitu, můj, a tak dále), zatímco jiní znovu naplní vaše vlastní život (zdravotní koule). V nějakých úrovních, zbraňový upgrade lze nalézt aby udělali monstrum-odsekávání snadnější.

>Enemies jsou četní, v čísle a variantě. Tyto zahrnují pomalé zombie které musí být oříznuté v polovině aby byl vyřazené, odporné chrliče které jsou těžko chytit, obrovský Dockers to vypadá jako hromotluka v rozhněvané formě, enormní šest-běželo pavouky kteří bydlet v zadních alejích, požární-foukající hellhounds, andmany jiní. Oni všichni mají jeden cíl, udělat vaše nynějšky na Zemi žijícím pekle. Oni také mají dost inteligence aby vzala taktický přístup k boji, tak budete muset dát do malého potu aby tloukl je všechny. Tři šéfové (plus Adam Crowley jak finální šéf) jsou přítomen v hře, a oni jsou tvořivě falšovaní přece však dost snadný aby porazili kromě Crowleya).

Ovládací prvky jsou snadné ovládat. Kurzorové klávesy ovládají váš pohyb, zatímco další klíče jsou užíván pro udeřit, kopnutí, blok, a skok. Tam jsou také klíče pro vyměňující nebo aktivující položky. Váš znak točí bolavě pomalu, který může způsobit problém v boji. Největší problém s ovládacími prvky týká se skákání, které tak je těžkopádné pokud se týče předat nejjednodušší skok vodu potenciálně fatální vašemu znaku.

Grafika jsou velmi dobrá, téměř působivá. Od Ignatius a Nadiy zlým kreaturám, z mlhavých londýnských ulic k podzemním jeskyním, z explozí zmrazením, všechno je mast na oko. Zvuky jsou hrůzostrašné, a já znamenám, že v dobrým smyslu. Každá kreatura, kterou vy setkáte se zvuky jak bídná jak to vypadá, a vrčí, štěká, sténání, bručení, a řve k vám jak to zoufale prosí dát vás z vaší mizérie.

Já moc moc jsem těšil se z této velké herce-zabalené hry. Následujte mé kroky, milého čtenáře.

Jestli hra je zobrazený špatný, vy potřebujete aby stáhli opravu registru Windows dostupnou nahoře v "něco navíc" části, a spustit to. (bohužel toto potřebuje privilegia administrátora, jak tato hra byla udělaná pro Windows 95.)


Rok vydaní: 1997

Vydali: Kalisto Entertainment SA

Obrazek:Nightmare Creatures - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo