Blue Force
Blue Force - náhled

Vy jste policajt - nováček, níže ve vašich otcových krocích. Váš starý muž byl zatraceně dobrý policajt, a důvod, proč vy jste připojili

...

Monuments of Mars Recenze

Recenze | Screeny


Monuments Marsu je CGA-BASED platformní hra uvolněný v roce 1991 od Todda Replogle skrz odzemí software, a musím připouštět , že jediný důvod, proč já jsem chtěl recenzovat to je její jméno. Skládejte se z 4 dílů, každý rozdělily do 20 úrovní. První díl byl uvolněný jak shareware, zatímco vy jste museli koupit celé hry pro další tři. Odzemí/3D oblasti přestaly vycházely podporu pro tento titul a uvolnil to jak freeware v březnu 20, 2009.

Díly prozkoumají jiné marťanské struktury a jsou pojmenován proto: První kontaktuje, Pyramyd, pevnost a tvář. Zdá se že několik astronautů poslaných NASA aby kazila zmizela pro neznámé důvody. Tak, váš hlavní cíl je aby uvolnit je po dosahující posledních úrovní, kde jsou konaný zajatec, a nakonec najde jeden zodpovědný za tuto situaci. Jak vidíte, příběh není komplex. To základním způsobem zahrnuje jednání skrz všechny ty 80 úrovně masti a dělající celé možné akce mezitím.

Vy můžete číst počáteční příběh (se vším pozemním hokejem nesprávně píše) v hlavním menu. Tam vy můžete také kontrolovat instrukce na to, jak hrát hru. Ale příliš to není těžké vyřeší to sám: vyhněte se nebo zabijte nepřítele, vyhnout se pastem, omezená munice, vzít energetické balíčky aby dobily zbraň, aktivovat počítače, táhnout páky a tlačítka (nebo střílejí je, to má stejný účinek). Často, místnosti mají dveře které vyžaduje přístupová karta aby vystoupila, ale skrz mnoho z nich vy budete jen muset jít z jednoho konce k dalšímu. Obvykle, astronauti jsou zavřít v 19. úrovni, zatímco poslední místnost představuje logické spojení s další hlasitostí v hře.

Jestli vy pamatujete si aby chránili vaši munici a nezabít každého nepřítele vy setkáte se s, hra se zdá velmi jednoduchá a krátká. Rozvažování fakt to má skoro žádný příběh, to okamžitě stává se nudným a nevděčnému. Tam jsou jen 2 druhy nepřátel: roboty a cizí rostliny. Není tam nic zvláštní o nich, jejich jediný útok je aby dotýkal se vás (zřejmě vy zemřete) a oni jsou snadní vyhnout se. Co zdá se neobyčejný zájem je že někdy podařilo se mi zůstat na živu na hlavě cizí rostliny. Kontrola nad vaším znakem bude představovat větší problém. Váš astronaut bude pohybovat a skočit složitě, téměř jako robot a vy často přepočítáte se vaši trajektorii, ukončení v plamenech nebo v nepříteli. Ovlivněný marťanskou gravitací můžete změnit váš směr při pádu.

I ve skutečnosti nevidět význačný rys jež by určil, že vás hrát hru znovu, ale vyhodnocovací systém stojí za zmínku. Při zkoumání podzemních zařízeních vy dostanete body pro každého nepřítele zabil nebo prémie popadly (ve formě malých trojúhelníků). Dodatečně tam je značná vyhodnocovací podpora jestli vy sbíráte všechny dopisy v úrovních (M,A,R,S). Potom co vy skončíte hlasitost vy můžete soutěžit v Dvoraně slávy s populárními herními znaky jako Commander Keen a Roger Wilco.

Neočekávejte něco zvláštního z grafiky (která jsou CGA) nebo zvuk. Uslyšíte zvukové znamení-zvuky po několik akcí jako skákání, střílení, aktivace nebo uvolňující astronauty. Místnosti, na druhé straně jsou dobře navržené, navzdory omezenému motorovému softvéru. To je jediný význačný rys který mohl motivovat, že vy pokračovat v chůzi vpřed, zajímající se jaká tvůrčí hádanka budete řešit další.

Při neobyčejné neohrabané kontrole, hra tvary sám do typického titulu nasměrovaného k příležitostným masám. Vy můžete skončit to zcela za hodinu a pokaždé když vy zemřete aktuální úroveň jednoduše spustí znovu automaticky. Jestli vy také jste začali se nudit vy můžete chránit váš postup stlačením S a pokračovat později s R (obnovit). Tam je jednoduché slovo které může definovat tento hru - průměr. To nezabije vás, ale ve stejném času, který to nedá vám dost spokojenosti. Hrající Monuments Marsu rozhodně rozptýlí vás ze skutečných drahokamů chráněných na Abandonia, z toho důvodu nízké skóre, který já jsem to dal.

Já jsem hrál hru použití standardních nastavení. Vy pravděpodobně budete chtít zvýšit cykly, protože tento způsob, jak znak bude pohybovat hladce. Na druhé straně nevím, zda to je takový dobrý nápad. Hra již také je snadná.

To jen pracuje s DOSBOX. Všimněte si že od Monuments Marsu je hra sharewaru a byla uvolněná v separátních epizodách, potom co vy skončíte hlasitost vy potřebujete aby provozovali další. Startovní soubory jsou: Mars1.exe, Mars2.exe, Mars3.exe, Mars4.exe


Rok vydaní: 1991

Vydali: Scenario Software

Obrazek:Monuments of Mars - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo