Prehistorik 2
Prehistorik 2 - náhled

Hra, která byla počátkem devadesátých let nainstalována na drtivé většině osobních počítačů, to je Prehistorik 2 z roku 1993. Přestože byla

...

Mines of Titan Recenze

Recenze | Screeny


Zdroje Titána je Adventure který mohl nejlepší být popsán jako "OldSkool". tím, já odvolávám se na první-osobu-perspektivu která je často aby byl viděná v hrách jako oko diváka. Toto perspektiva, zatímco to dává moc logický a jednoduchý mapový design, je podle mého mínění trochu nijaký, přece však, zdroje Titána mají potenciál pro ohromnou hru.

Ovládací prvky jsou jednoduché, opravdu. Přinejmenším v mapovém módu. Vy jen pohybujete se kolem mapy a vstoupit do obchodů, barů, klubů, a tak dále Někdy, vy dostanete jste zvednuli náhodnými nepřáteli, kteří budou pak nutí vás do boje. Jestli vy nevyberete si aby utekli, to je.

Boje jsou kde začíná to být klamavé - zdroje Titána má moc zvláštní bojový systém. Ačkoli vypadá to jako váš průměrný, každý den, průměrný bojový systém, opravdu to není. Tam jsou nějaké podobnosti s útočným systémem užívaným ve finálních Fantasy sériích, jako s příkazy, ale zbytek je spíše klamavý, jako já jsem říkal. To bere nějaký čas na to zvyknout si na to, ale s malou praxí, vy uděláte pokutu.

Grafika jsou OK pro jejich čas, někteří lidé (včetně já sám) mohli by najít je vrtání (VERY lineární mapový design), jiní budou cítit se jako doma protože oni měli rád oko diváka. Bitvy nejsou tak docela animovaný, s výjimkou znaků pohybujících se kolem a blesky čenichu (červených teček základním způsobem) kdy někdo je střílení, ale to je asi to.

Tam je hodně žádný zvuk vůbec, který přidá k nudě která bude rozprostřenému jestli vy hraje tuto hru příliš dlouho. Horní část o to je že můžete poslouchat hudbu zatímco vy hrajete. Ale od té doby, co tato volba neexistovala v čase této hry (přinejmenším ne digitálně), já budu jen ignorovat tuto horní část.

Na závěr, já jsem druh zklamaný hrou - zlověstné, futuristické nastavení mohlo by udělat nahoru ohromnou hru, ale vývojáři plýtvali všechny jejich práci kvůli nějakým hlavním spádům jako bojový systém a nedostatek zvuku. Ale od té doby, co já ve skutečnosti jsem těšil se z hry na začátku, já dám tomu 3 body.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Mines of Titan - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo