Dino - Lost in Bedrock
Dino - Lost in Bedrock - náhled

OK, tak to není ohromná hra, to není ani dost dobrá hra a to je veselá zábava jen na chvíli. Ještě to je jeden z mála her udělaných pro D

...

Eye of the Beholder Recenze

Recenze | Screeny


Oka diváka je rekordní favorit. To je real - time 3D skotačení žaláře na jeho nejlepšího. Vy ovládáte stranu ze čtyř dobrodruhů kteří musí prozkoumat kanály vašeho města a vykořenit zlo které má zamořený je.

Grafika v této hře jsou nádherná, z tváří vašich straníků a NPC'S mečům, dávkám a magickým položkám. Monstra jsou také opravdu dobře vykonaná a tam jsou množství jich! Tam jsou hromady položek také, jen čekající na to, být vyzvednutých. Westwood byl známý dělající vizuálně úžasné úvody a oni nezklamou. Úvod vysvětluje příběhu doposud a potom vy jste vypnutí...

Vytvoření znaku je jednoduchý a přímý. Můžete si vybrat ze seznamu závodů a třídy a potom re - roll statistiky do té doby, než vy jste šťastný.

Boj v hře také je snadný; vy jen musíte kliknutí na pravou klávesu na zbrani a to je užívané. Nicméně, jen váš přední znaky mohou bojovat s meči; záda jeden muset užívat řazené zbraně nebo kouzlo. Kouzlo je užívaný memorováním kouzel při odpočívajícím a potom volícím kouzle ze seznamu.

Zvuk straší a moc hodící se životní prostředí. Vy můžete slyšet kostry cinkat jejich řetězy jak oni pohybují, a věřit mi, to je enervující.

Dohromady, tato hra má cenu nějaký /každý /žádný RPG-ER- ovo čas. Tam je veselá zábava aby byla podveden, odvahy k tomu, být zastřelen a mapy aby byl tažený.

Část oka trilogie diváka

části kobek & Dragons her sérií


Rok vydaní: 1991

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Eye of the Beholder - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo