Elite
Elite - náhled

Kdy tato hra vyšla (původně na BBC počítačích v roce 1983) počítačový lovecký motiv byl moc klid. Hry které vládly průmyslu byl platformn

...

Mine Bombers Recenze

Recenze | Screeny


Vzpomínáte si na Indianského Jonesanebo nájezdníka hrobky? (YEAH, Angelina Jolie :P ) dobře, pak víte, pokladový lov není žádný snadný úkol. A to je mnohem víc komplikovaný jestli více hledačů pokladů honit stejné šperky. To je případ v můj Bombers, kde vy jste jedni z nich.

Můj Bombers je nejlepší muž proti muži hra jsem kdy viděl mezi brzy 386- ovo hry. Já pamatuji si hraní této hry na mém počítači pěsti, 386DX s 4 Mbem RAM. Já jsem volal mé přátele přes a my jsme hráli do té doby, než my jsme byli vyčerpaní z vyčerpání. Můj Bombers je ještě tolik veselá zábava aby hrála. Já jsem zažil velké množství nostalgie kdy já jsem vypustil MB.EXE znovu po 10 let. :)

hra

první věc si všimnete v titulní obrazovce, která to je registrovaná verzi hry. Skitso Productions oficiálně uvolnil můj Bombers jak registrovaný freeware ne dávno. Děkovat chlapům!

Vy můžete hrát na jednotlivé hráče úrovně nebo vy můžete bojovat proti až do 4 tvých přátel na stejném počítači (tam není žádná LAN nebo internetová hra dostupný). Vy začnete hru koupením důlního zařízení a zbraní od fondů poskytnutých. Pak vy můžete vzít na jednotlivé hráče úrovně a lovecký poklady při vyhnou se nebo zabíjení monster, zatracený vypínačů a kopání skrz bludiště.

Určený pro více hráčů je vrchol této hry. Vy můžete bojovat proti přátelé a lovecké poklady nebo navzájem v obrovské, náhodné vygenerované aréně. Vy můžete změnit sebe na žijící rypadlo a dostat poklad před vaším oponentem dělánebo vy se můžete stát zabíjejícím strojem a lovit spolu - horníky pro jejich již shromážděný poklad. Tak či tak, budete mít správný čas zaručený. Po otočení končí, vy můžete utratit vaše tvrdé vydělané peníze na nákup ještě lepšího hornického výbavy nebo více smrtícího arzenálu, a dokončí to v dalším otočení.

Arzenál je obrovský. Přes 25 věci jsou na stole. Málo zničí bombami, velké bomby, C4 plastickou pumu, poly - uretan bomba, nukleární bomba(!), napalm a mnohem víc. Vy můžete číst popis každé zbraně v menu informací hry. Není třeba říkat, vy můžete rozbít nějaký pěkný zmatek s těmi děti :D

vy můžete postupovat v dolu použitím vašich rukou a krumpáče. Vy rýpací rychlost je určený počtem krumpáčů vy máte. Vy můžete zvýšit vaši rýpací rychlost koupením krumpáčů nebo strojních vrtaček v obchodu. Čím více vás máte, rychleji vy budete postupovat v dolech. Vy budete potřebovat že rychlost kdy vy jedete do dostat se z výbuchu nukleárních bomby paprsků :D

herní cíl může být nastavený v nabídkách pro volbu parametrů. Buď hráč s většina peněz nebo hráče s nejvíce vítězí v bere to všechno. Vy můžete nastavit mnoho jiných věcí v nabídkách pro volbu parametrů.

Navíc, tam je rovný editor napojený na registrovaný verzi. Vy můžete vytvořit vaše vlastní úrovně a sdílet to s přáteli.

Grafika, zvuk a ovládací prvky

grafika jsou děsivá. Obrazovka dlaždice je ohromný a hra sám je velmi dobře udělaný. Ale málo lidí budou potřebovat brýle protože věci na obrazovce jsou dost malé aby viděly, dokonce pro někoho s dobrými zraky.

Hudba je absolutně děsivý! Olli Attila, hudebník hry nazvala žánr "Postmodern Jazz" a on dostal bod tam. A kombinace džezu, techno a skály, neuvěřitelně se hodí této hře. Já jsem pokračoval v poslouchání písní ve Winamp poté co já jsem měl po krk hry. Dva palce nahoru do Attilaa! Zvuky jsou chladné také, ale nic efektní. Pumové výbuchy, smrt vytí a monstrum sténání. Docela dobrý.

Ovládací prvky mohou být nastavený v nabídkách pro volbu parametrů, ale já DO NOT nedoporučuji hraní hry s více než 2 hráči.

Technické problémy a kompatibilita

já jsem říkal, že já nedoporučuji hraní hry s více než 2 hráči. Vy ne- nehodíte se klávesnici! A většina systémů nemůže ovládat víc než tři současně tlačítka.

Finální slova

dohromady, můj Bombers je nejlepší muž proti muži akční hra ze zlaté éry. Vy nebude máte sekundu nudy s tímto hrou. Vy a tvůj přátelé budou mít příjemný čas zkoušející foukat navzájem kouskům :D

download a vychutnává

hru běží pokuta s DosBox, ale být si jistý, že nastavit zvuk správně. Jestli vaše sada přenosová rychlost příliš vysoký, hra zpomalí dolů k nezpracovatelné úrovni.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Skitso Productions

Obrazek:Mine Bombers - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo