Manhunter 2 - San Francisco
Manhunter 2 - San Francisco - náhled

Lovec lidí 2: San Francisco je pokračování lovce lidí New Yorku. Jako první hra skončila, že vy jste zbavili New York oplzlý kanibalský

...

Menzoberranzan Recenze

Recenze | Screeny


Menzoberranzan je hra která je nastavená ve Forgotten vesmíru oblastí. To má prvky Ultimy podsvětí (3d světa a real - time akce) a jeho herní koncept je poněkud podobný Westwoodovu oku sérií diváka.

Příběh začíná s dvěma hrdiny být pozvanou pro nějaké nápoje ve vesnické krčmě. Ale pak něco zlověstný stane se vnějšek. Zlý Drow zaútočí na vesničany a braní mnoha z nich pryč. Oni také nastavili nějaké domy v ohni. A tak vaše hledání začíná.

Vy budete první muset vytvořit dva znaky. Oni mohou být žena nebo muže a může pocházet z jednoho z 6 závodů (skřítka, Human, trpaslíka, Halfling, skřítka a Half - Elf). Každý závod má své vlastní charakteristiku, kterou se začne používá kdy vy vybere si vaši znaky třídu. Například nějaké závody nemohou být paladýn nebo bojovníky zatímco jiní nemohou být chaotičtí. Každý závod a třída má jiné zbraně, které oni začínají s a jiná kouzla oni již vědí. Ale nedělej si starosti příliš mnoho s tímto, jak strana dostane větší brzo. Čas na to hodit kostky, vybrat znaky a váš malý strana objeví se v krčmě s misí - uhasit oheň na- ův domech vesničanů.

Bitvy jsou reálný čas, tak možná, že bys mohl shledával to obtížným bojovat s 4 bojovníky zároveň. Ale GUI je dobře udělaný, tak vy zvyknete si na to rychle. A kliknutí na penisu medaile dá vám kouzla znak ví. Mapová ikona dá vám mapu která je docela dobrá a jako v Ultimě podsvětí, které dovoluje vám udělat poznámky. Chrání knoflíky jen byly rychlý chránit a rychlý náklad. Vy můžete také chránit vaši mapu. Kdy vy učíte se / dozvědět se jak letět nebo vznášet se někdy dobrý kdy v boji) vy dostanete šoupátko které zvedne nebo snížit vaši stranu.

Důležitá věc je, že jestli vy kliknete v pravém horním rohu vy dostanete menu pro zákrok a nákladové herní štěrbiny, modlení (podobný Ultimaově svatyni) a odpočívající. Také důležitý je aby četl čti mě.txt registrovat jak to obsahuje informaci jak vytvořit znak a co je nejdůležitější o nějakých chybách které mohly by ukázat na mapě.

Hra má docela dobrou hudbu a tam jsou nějaké zvukové efekty (nic zvláštního). Příběh je zajímavý a rozvine se jak vy postupujete v hře. Grafika jsou dobrá pro čas a co zvláště já jsem měl rád je jak oni udělali hodně otevřených míst. Bohužel, dříve či později váš strana musí jít do jeskyní. Já nejsem tvrdý fanoušek RPG her, ještě já jsem těšil se z hraní tohoto. Já jsem nikdy skončil to ačkoli, já jsem udělal to skrz asi 1/3 z toho a použití jediného quicksave a ne čtení hodně dialogů. Tak já věřím tomu může být překonaný průměrným hráčem, ale to je ještě docela obtížný. Já bych hodnotil to 4 protože opravdu to je veselá zábava a měl bys zkusit to. To je klasika pro RPG fanoušky!

Část kobek & Dragons her sérií


Rok vydaní: 1994

Vydali: DreamForge Intertainment, Inc.

Obrazek:Menzoberranzan - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo