Sea Dragon
Sea Dragon - náhled

Toto postranní-rolovací akční hra dává vás do ponorky, v kterém vás bojujete s vaším průchodem podvodní jeskyní. Jednoduchý, rychlý a vyz

...

Alpha Waves Recenze

Recenze | Screeny


Alfy vlny (aka kontinuum) je 3D platformní/ hra hádanky s vektorovou grafikou. To je jedny ofthe první 3D hry uvolněný pro PC. Hra podpory CGA, EGA, Tandy, Herkules a VGAGRAPHICS a Adlib/Soundblaster zvuk.

Vy ovládáte "mobil" který kolem pohupuje se na dlaždice které jsou rozptýlené v obrovských krychlových místnostech.Tam je šest jiné mobily aby zvolily, ale pokud vím, jen jejich appearancesare jiné - ne jejich vlastnosti. Ještě, jiný dlaždice mohou mít jiné vlastnosti - somemove kolem, jiní udělají váš mobilní skok moc vysoký, někteří mohou dokonce poslat vám létání offsideways. Nějaké místnosti mají potulné kreatury které nejsou moc agresivní ale může destroyyour mobilní nebo odrazit se vy kolem jestli vy dotýkají se jich.

Hra má dva herní režimy. V akci mód váš cíl je aby našel všechny 16 crystalsscattered skrz herní mapu. Vy omezená doba ale vy můžete získat více času byentering neprozkoumané místnosti. Nějaké dveře jsou zablokován velkými točícími se kostkami které pošle vám flyingif, které vy dotýkáte se jich. Pro vyčistit vaši cestu vy musíte najít a dotýkat se menších kostek. V emotionmode vy vyberete si oblast herní mapy která představuje duševní stav vy přeje si aby dosáhla.Hudba, barvy, a povaha místností jsou pomoct vám dospět k duševnímu stavu.Není žádné časové omezení nebo skóre v tomto režimu; vy jen prozkoumáte místnosti, což dělá itgood praxi pro akční mód. Tam je také určený pro více hráčů mód kde dva hráči canplay hra postupně.

Alfy vlny je slušná hra jakmile vy přijdete na kloub tomu a mozkový-ovlivňující koncept isinnovative bez zveličování. Hra je docela obtížný - zvláště v akci režimová becauseof časová mez. Tak, já doporučuji, že vás chráníte často při hraní v akci mód. Několik negativepoints by neměl zastavit vás ze zkoušení této jedinečné hry.

Kdy hra žádá o kód v startu jen tisku vstoupit.

V akci mód, čas zdá se, že bude běžet příliš rychle což dělá hru ještě víc obtížnou. Snižující CPU cykly v DOSBOX pomáhají trochu ale příliš spodní hodnota dělá hru běžet příliš pomalou. Pro mě optimální nastavení bylo 1500 cykly.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Infogrames

Obrazek:Alpha Waves - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo