Dig Dug
Dig Dug - náhled

Tady jsou ještě další skutečné staré písně. Kupodivu to bylo vždy jeden z mých nejméně favoritu her (bez ohledu na systém, který I hrál t

...

Manhole Recenze

Recenze | Screeny


V zemi Sozz, tam není žádného nedostatku poklopů, ale tam je jiný problém: nikdo ne- vůbec kdy obtěžoval uzavřít tyto díry. To je vaše práce aby chránila Sozzians z pádu do těchto a stává se zranění. Váš dědeček odešel vy jediné víko průlezu v zemi, a vy potřebujete aby použili to dobře.

Jak nyní jste obeznámený s příběhem této hry, je čas dostat nějakou informaci o tom jak hrát to. Na každé obrazovce, nazvaný ulice, vy máte čtyři poklopy aby pokryly. Stlačením odpovídající klávesa, vy jste schopni dát víko průlezu nad jedním těchto děr. Vy potřebujete aby drželi každou díru zavřela kdy někdo prosí přejít na druhou stranu to a také držet vodu kapky z padající uvnitř. To zní docela snadný, ale někdy - dokonce brzo v stupních hry - budete muset pohybovat rychle, jak lidi často jdou přes vícenásobné poklopy téměř zároveň. Na pozdějších úrovních tam jsou nějaký přídavní prvkách - lidi může dostanou se na výtahy nebo klouzání bachorky - a to dělá hru trochu pilněji.

Celkově hra není moc veselé zábavy, a lidový zvyk náhodně objevení někdy znemožňuje aby pokryl všechny poklopy. Hra ne - nedostala nejnižší skóre, protože já nalézám lidi docela zábavný a já jsem těšil se z vidění které by bylo výsledkem. Jestli vy nemáte nic lepšího na práci nebo jen chtít testovat váš ohnutý zpět, zkusit to; jinak, tam je hodně lepších her na Abandonia.


Rok vydaní: 1992

Vydali: N.K. Dann

Obrazek:Manhole - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo