Adventures of Willy Beamish, The
Adventures of Willy Beamish, The - náhled

Já jsem opravdu velký fanoušek této hry; Myslím si, že většinu lidí které vychutnávat sierra hry také by užilo si to. Toto hra hraje Will

...

Machiavelli the Prince (Merchant Prince remak Recenze

Recenze | Screeny


To je historická hra která zobrazuje 14. století Benátky jak střed světa. Vy začnete v tomto North Adriaticovi pobřežním městě v čase to je největší moc.

Hra má poněkud neobvyklé rozhraní. Vy začnete na mapě světa - v Benátkách samozřejmě, ale hlavní meno je téměř skrytý. Pro jít do hlavního mena musíte kliknout na městskou ikonu a Benátský okno zdá se. Tam vy můžete působit společně město, a také najít stavení který nechá vás chránit nebo opustit hru.

Hra pracuje čtyř úrovní základním způsobem.

Vy bojujete za vládu v Benátkách: Tam jsou čtyři rodiny které soutěžit o nejvyšší pozici v Benátkách. Vy jste jedni z nich! K tomu, aby byl úspěšný, vy potřebujete aby podpláceli, hrozit, prosím nebo zbavit se vaší opozice. Musíte jít do Benátské městské ikony aby dělala každý z tohoto. Tam vy můžete najmout nuzného existenci pěnu (žháře, pomlouvač nebo vrah) spálit opozici, úplatkový městský councilmen aby mohla stát se dalším starostou města, přidat k vaší prestiži podporováním krásná uměnínebo dokonce koupit vašeho vlastního kardinála (haveenough toho a vy se rozhodnete kdo chystá je dalším papežem).

Vy objevíte svět: Vy můžete mít oba moře nebo zemní jednotky které mohou pohybovat se kolem mapy a objevit nová místa. Tam jsou přibližné pozice měst již na mapě světa, ale jak jsem řekl oni nejsou přesní. Město, který vy hledáte bude blízko (ale ne na) bodu značeném na mapě. Nezapomeněte, ne všechny města nacházejí se blízko břehu! Při objevování světa vy někdy objevíte nějaké starověké křesťanské artefakty (lebky svatí a tak dále).

Obchod se světem: Pro být úspěšný ve všech věcech výše zmíněný vy potřebujete MONEY, a mnoho z toho! Jak titul hry stojí, váš zdroj příjmu je obchod! Jakmile vy objevíte město, vy můžete obchodovat komodity s tím. Nezapomeněte ceny a podívejte se které zboží rentovat se pro obchodování. Nezapomeněte, zboží jsou vždy levnější ve městě oni vznikli z než ve městě kde vy můžete koupit je z druhé ruky. Ještě, město původ je někdy daleko, daleko a dokonce když vy koupíte něco to je drahé, vy můžete obvykle prodat to pro dokonce vyšší cenu!

Historický aspekt: Dobře, mě být profesor historie, já nemohu ale komentovat tento. READ IT, jak to rozdá nějaké důležité stopy. Hra prosí opravdu zachytit historickou éru. To nastavilo v čase, kde silné rodiny obchodníka z Benátek řídily jiné soudy Evropy, a dokonce Holy sídlo papeže. To je čas kdy dýmějový mor zabil asi půl z Evropy - a oni nezapomeli, že v hře! Jestli vy jedete k městu kde oni mají dýmějový mor DÁVAT SI POZOR. Vy můžete prodat vaše komodity pro vysoké ceny oblohy, protože další obchodníci vyhnou se takovým městům, ale vy můžete také dostat dýmějový mor a nést to kolem světa. Také, být doporučený , že zboží koupilo a prodaný jsou skutečné zboží které Benátky obchodovaly tehdy, tak nejlepší exportní zboží vy je benátská sklenice (představené modrými poháry) a nejbližší město měl bys začít obchodování s isConstantinople (jak to bylo v skutečné historii).

Dobře, já ne- nudím vás s ostatními detaily, protože tato hra je moc chladná pro školu! Užijte si to!

Jestli vy provozujete hru přes DOSBOX (která je doporučená) běžet "dosbox.netopýr" namísto "prince.exe" začít hru.

Machiavelli Prince je remake populárního obchodního krále. Oba hry jsou založen na Niccolò Machiavelliova slavná kniha Prince, která analyzovala politickou a náboženskou situaci v 14. století.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Holistic Design, Inc.

Obrazek:Machiavelli the Prince (Merchant Prince remak - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo