SpellCraft - Aspects of Valor
SpellCraft - Aspects of Valor - náhled

Spellcraft může nejlepší být popsán jako všechno ven strategie ale má nějaké aspekty dobrého dobrodružství a trochu RPG. Zdaleka, nicmén

...

M.U.D.S. - Mean Ugly Dirty Sport Recenze

Recenze | Screeny


Každý víkend zástupy se vlévají do Gordena městského stadionu. Atmosféra, naplněný vyjící a křik, dosahuje jeho vrchol, jak týmy přistěhují se. Tam jsou malí ale hbité ještěrky přímo v předsunutých pozicích a těžký chlapci aby starali se o obranu. A potom zástup rákosí jak městský oblíbený centrální hráč jde směrem k jeho pozici. Každý člověk horlivě očekává signál rozhodčí nechat hra začít. Toto sport není pro jemné přírody, jak to je bitva ve kterém osoba na spodu skladiště obvykle je jeden, kdo spáchala faul. Toto hra je M.U.D.S.!

Vítejte v jednom z nejvíce neuvěřitelných sportovních her vy najdete v celé světa hraní. Toto hra je trochu jako ragby... a také to je něco úplně jiného. To koná se na cizím kontinentu Ghould s různými závody a lidmi na tom, a vy jste trenér Gordena městského M.U.D.S. tým. Koncept je snadný: Tam jsou dva týmy s 5 poli-hráči každými. Kromě hráčů, kteří mohou skládat se z téměř každého závodu, tam jsou dvou dalších kreatur na poli. První je rozhodčí, které vždy je členem Shiris, nejvíce neúplatný závod na kontinentě, druhý je Flonk. Flonks jsou ptakoještěr kteří nemůže letět a mít bezmezné nadšení pro sport. Jak oni byli považovaní za příliš malý pro M.U.D.S., ale jak oni nezastavili žebrání, oni měli povoleno vzít stranu míče. Cíl hry je aby tloukl všechny další M.U.D.S. týmy na kontinentě a provedení váš průchod čtyřmi jinými ligami (pastvinami, močálem, dřevem a ledem). Jen pak vy budete mít povoleno bitvu o ohromný pohár, nejvyšší cíl M.U.D.S. tým může vůbec kdy dosáhnout.

Vy musíte skórovat tak moc bodů jak je to možné dáváním flonk do formátu psacího papíru v straně oponenta pole. Toto je proto nazvané Flonkpott. A normální hod do formátu psacího papíru skóre pro jeden bod, ale vy můžete také umístit Flonk přímo do formátu psacího papíru skákáním v příkopu, který je kopat na každém místě pole. Tato akce je nazývaná dvojitými Flonkpott a skóre pro dva body. Ale dát si pozor na monstrum které žije v příkopu a má hráče pro oblíbené jídlo. Utkání končí kdy 7 Flonks byl umístěný ve formátech psacího papíru, tým s vyšším skóre vítězí v. Další způsob jak končit utkání je aby decimoval hráče oponenta, tak oni nejsou již schopní nastavit kompletní tým na poli. Pak oni automaticky upouští utkání. Pole sám je rozdělený do tří zón. Tam jsou útok a úseky obrany na konci a ne-mužská-země uprostřed. V dvou zónách na konci základním způsobem všechno je povolené. Můžete napadnout další hráči jak vy přejete si, zbraně musí být podepsaný, nicméně. V ne-mužský-zemi jen hráč nesoucí flonk může být napadený. Další útoky jsou považovány za znečišťuje a bude potrestaný Shiriem (jestli on dostává vědomý si akce).

M.U.D.S. může být hraný jedním nebo dva hráči použitím klávesnice nebo myši. Já bych doporučoval řízení klávesnice, protože je mohou být sestavený volně a ovládání myší zdá se, že bude moc loudavý aby hrálo. Kontrola sám je snadná. Tam jsou jen čtyři směry a akční knoflík, který je použitý pro házení, procházení, boje a vybrání aktivního hráče také. Jediná nevýhoda v tomto konceptu je, že nemůžeš pohybovat při použití akcí. Kromě zápasů, hra je řízený použijte myší různými menu. Toto jsou zpřístupněný přes plány města. Jen posune se kurzor mapa a vy uvidíte ikony objevovat se pro jiné lokality vy můžete zpřístupnit. Grafika je v pořádku, i když nějaký pole (zvláště v lize dřeva) dívá se trochu posraného. Více varianty by měla přijít hezký zde. Vy dostanete hudbu v startovní obrazovce a nějakých zvucích při hrajících. Ne příliš mnoho, právě jen právo dát vaši oblíbenou akci hudbu v cd-hráči pro nějaká pozadí. Normálně já nenávidím sportovní hry, ale tento je velká výjimka, jak to je jen veselá zábava aby hrála a má moc humorné pozadí. Proto to je ještě ohodnocený s 4, který by mohl být trochu subjektivní, ačkoli.

Tak pokud se vám líbí hrát neobvyklé sporty, jestli vy hledáte nějaké zábavné rozptýlení snadné aby hrálonebo jestli jednoduše vy milujete monstra, to je hra měl bys uvážit pro váš další víkend. Vy můžete dokončit to na singl odpoledni, ale to může stát se že vy ne- nezastavíte hraní, kdy vy jste začali to jednou.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Golden Goblins

Obrazek:M.U.D.S. - Mean Ugly Dirty Sport - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo