Manchester United - The Double
Manchester United - The Double - náhled

Toto bude pravděpodobně nejvíce zkreslená recenze vůbec kdy... Dostávání United - crazed fanoušek aby psal recenzi této hry může jen skon

...

Lord Avalot Recenze

Recenze | Screeny


We psát rok našeho Lorda 1179, v ostrově blízko pobřeží Lleyn Peninsula, Gwynedda, Walesu. To je ostrovní Ynys Enlli, lépe známý jako Bardsey. Během hry hodnoty půle pence, král Bardsey, pán Gerald Winterwater, je narušený od Barona Michel du Lustie. On přijde k tvrdit princezninu Geida l'Eau-d'Hiver- ovo ruku. Král, také nemá rád vetření se v zvláště důležitém momentu v jeho hře, popírá tuto žádost. Na tom, Baron du Lustie unáší princeznin Geida (potom co ona srazila některý z jeho rytířstev) a požadavků ?50 vykoupí.

Král pošle dopis do Sir Roamalot Romford jet na hledání aby chránilo princeznu, ale on je vypnutý na křížové výpravě aby dostala tříslo, a předá hledání na k jeho starému kamarádovi, Lord Avalot d'Argent. To je místo, kde hráč vstupuje. Vy ovládáte římskou denár Avaricius šestou' osobnost-osobnost-great -[...] -vnouče, Lord Avalot, v cestě která bere vy všichni napříč Anglií, z Caerdydd do Norwic, masitost lidi jako doktorská kachna a Robin Hood se sebou vaší cesty.

Grafika Lorda Avalot zvýšil významně pro ty Avaricius. Oni jsou ještě 16-barva a docela surový, ale daleko lépe než jeden z jeho předchůdce. Syrovost a nízký množství barev by mohlo být trochu zastaralý pro jeho čas, ale to je úmyslná volba výrobci aby drželi pocit starých dobrodružných her.

Rozhraní hry změnila významně také. Zatímco předchozí jeden neměl hodně GUI, tento má celý status-bar dole, včetně hodin, a menu nahoře. To poskytne vám všechno, co vy potřebujete.

Další nový význačný rys je horní mapa. Jestli chcete cestovat z jednoho místa k jinému v Anglii, vy můžete obcházet na mapě Anglie, do té doby, než vy jste v místě vy chcete přijet, pak zadat to.

Pro všechny, kdo milovali Avaricius a chce pokračovat s dobrodružstvími Avvy generací, a pro všechny milence zábavných a vyzývavých dobrodružných her, Lord Avalot je něco, co musí má.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Thorsoft

Obrazek:Lord Avalot - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo